25.3.08 RTL - O Billově zdraví

25. března 2008 v 21:59 | Mischa |  Videa
Moderátorka: Jak špatný je ve skutečnosti stav Billa z Tokio Hotel? Zřejmě je zpěvákův zdravotní stav horší, než se poprvé předpokládalo. Bill má nebezpečnou cystu na svých hlasivkách, která musí být okamžitě odstraněna. Jinak by mohl přijít o svůj hlas. Všechny koncerty teď musely být odřeknuty. Včetně jediného vystoupení v Dortmundu další pondělí. Fanoušci kempovali před halou dva týdny a teď je pro ně tato zpráva šok.
Fan: "Vůbec nejsme na kluky naštvané. Milujeme je nadevše. A přejeme Billovi brzké uzdravení."
Fanoušci v Dortmundu jsou zklamáni. Již dva týdny tady kempují, aby se dostali do první řady na pondělní vystoupení. Teď obrželi novinku o Billově nemoci a zrušení koncertu. Smutné balení místo veselého oslavování.
Fan: "Nejsem naštvaná, Billovo zdraví je víc důležitější."
Fan: "Nejsme smutné, protože nebudeme na koncertě. Billovo zdraví je důležitější."
Teď celé turné s koncerty po celé Evropě a Severní Americe upadá. Bill netrpí pouze poměrně neškodnou infekci. V hlasivkách má cystu.
Dr.Florian Bendl: "Tohle může vzniknout ze zápalu nebo přetížení, které se většinou stává zpěvákům."
Přetížení se zřejmě stalo Billovi. Termíny kapely jsou extrémně plné. Kluci jsou v neustálém stresu. Hazarduje Bill se zdravím? Koncert v Lisabonu minulý týden se nemohl konat. Billův bratr Tom přinesl špatnou novinku.
Tom: "Je mi to také opravdu líto, ale nemůžeme koncert bohužel dneska večer hrát. Bill dneska nemůže být bohužel s námi."
A ještě tenhle týden musí být operován, nebo by zpěvák mohl ztratit svůj hlas navždy.
Dr.Florian Bendl: "Je to trochu nepříjemná situace, protože se nikdy neví, jestli bude znít hlas po operaci stejně, jako předtím. Je možné, že se hlas trošku změní. Ale doufejme v to nejlepší."
Kvůli tomu jsou teď fanoušci znepokojeni nemocí svého Billa.
Fan: "Bojíme se, že už nebude schopný dál zpívat. Když by byla operace špatná, můžeme se s kluky rozloučit."
Samozřejmě to nemusí tak daleko zajít. Přesto se neví, kdy se Bill vrátí na podium. Po operaci se bude týdny zotavovat s přísným zákazem zpěvu. Ale pak, v což fanoušci v Dortmundu doufají, budou koncerty nahrazeny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Myslíš si že se Bill uzdráví

Jasně
Musí
Ne

Komentáře

1 Deckle Deckle | Web | 25. března 2008 v 22:06 | Reagovat

Ahojky plosimtě neceš spřátelit blogísek?? =)...Dyštg pésni na blogísek=) Já už musim jít tg písni a já bych si tě přidala zejtra=) BLog: www.de-tokiohotel.blog.cz...Pápááá=* A plomin za reklamu =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.