Duben 2008


Píše se o nás!

3. dubna 2008 v 22:47 | Mischa |  NEWS

Ahojky!!!

Mám pro vás úžasnou zprávu!!!
Spousta z vás to již asi víte, ale radši rozesílám emaily, pro ty, co to třeba ještě nevědí....

Dneska je opravdu výjimečný den! Nejenže slavíme rok od pražského koncertu, ale k tomu můžeme slavit i naše úspěchy!!!

V novém Bravu vyšla dvojstránka o našich aktivitách....jsou tam zveřejněné některé fotky, které jste poslali do akce TH nach Tschechien a také dopisy, které jste poslali do BRAVA ohledně TH. Bravo slíbilo, že veškerý materiál předá TH.
No není to úžasné???? Podařilo se nám to tu konečně rozhýbat!!!!

Také vyšel dubnový Filter a v něm naleznete čtyřstránkovou reportáž o Demonsrazu. Spousta z nás se obávala, že Filter si do nás nebo do Tokiáků rejpne, ale naopak!!! Napsali naprosto úžasný, podrobný a vtipný článek o celém průběhu Demonsrazu, zveřejnili naše názory, cíle a vše o co, se poslední dobou tak moc snažíme!!! 4 stránky v časopise - to je opravdu úspěch!!!

Potom mám jen ještě jednu takovou technickou zprávičku.
Na buzznet.com byly vytvořeny stránky, kam můžete nahrávat videa, fotky a psát vzkazy pro Billa, z přáním brzkého uzdravení.
Tokio Hotel o této stránce píší na svém oficiálním profilu, tudíž je jisté, že se na vzkazy budou dívat.
A co je pro nás příznivé? Tato stránka existuje už pár dní, ale kupodivu o ní téměř nikdo neví. Je tam totiž registrováno cca 700 lidí a fotek nebo videí je tam zatím jen okolo 300...to je šance pro nás!!!
Již jsem tam nahrála naše videa SOS Bill a chtěla bych vás poprosit, abyste každý, kdo jste poslal fotečku do této akce, nahráli svoji fotku i na tuto stránku. Je tam opravdu malý počet lidí a TH se na to 100% budou dívat - a v tak malém počtu lidí máme obrovskou šanci, že převálcujeme většinu a TH uvidí jak nám na nich záleží!!!
Moc vás proto prosím, nahrajte tam svou fotku!
Zde je odkaz:

http://www.buzznet.com/groups/getbetterbill/

A jak postupovat?
1. Otevře se vám hlavní stránka a asi uprostřed uvidíte takovou malou ukázku médií došlých od fans. Pod tím klikněte na: POST MEDIA
2. Zobrazí se vám stránka, kde se musíten nejprve registrovat.
3. Poté se vám zobrazí stránka, kde už můžete nahrávat bud video nebo fotku.

Je to opravdu jednoduché...tak do toho;-)

Tak to je tak vše, co jsem měla pro dnešek na srdci;-)
Ještě bych vám chtěla znovu mockrát poděkovat, protože kdyby VY jste nebyli tak úžasní, tak o sobě dneska nebudeme číst v BRAVU nebo Filteru!!! Bože, je to neuvěřitelné co jsme dokázaly....konečně máme pořádnou podporu médií!!!
Když to tak shrnu, tak už jsme si získali Černou Horu, Kiss Deltu, BRAVO, Filter, stream.cz, t-music...to je neuvěřitelné!!!!
MOC VÁM JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJU ZA TO, ŽE JSTE TÉHLE AKCI OD ZAČÁTKU VĚŘILI A ŽE JSTE TI NEJLEPŠÍ A NEJŮŽASNĚJŠÍ FANS TH NA SVĚTĚ!!! MY TO SPOLEČNĚ DOKÁŽEME!!!!

S pozdravem
Alča

Bill na kolečkovém křesle do pokoje

3. dubna 2008 v 22:45 | Mischa
Hamburg - "Tokio Hotel" - zpěvák Bill Kaulitz (18) je po své operaci hrtanu na cestě k uzdravení.
"15 minut po operaci byl Bill přivezen na vozíčku do pokoje", vypráví Billovo dvojče Tom (18). "Krátce potom jsem s našimi rodiči k němu přišel. Bože, chudák kluk, vypadal tak zmateně, byl úplně mimo."
Byl Bill po operaci v úplném vědomí?
Tom: "No ano, opravdu ne. Kvůli narkóze si Bill např. ani nevzpoměl na vozíček nebo výměnu pokojů."
Jak komunikuje Tom teďka se svým bratrem?
Tom: "Tabulka s křídou dlouho nevydrží. Bill je velmi komunikativní člověk, mluví normálně celý den bez tečky a čárky. Tabulka nestačí. Teď běhá po bytě jenom s velkou knížkou, která už je téměř plná!"
Fanoušci poslali zpěvákovi metry dlouhé dopisy s přáním brzkého uzdravení.
Tom: "Dokonce tam byl i límec na krk. Někdo asi nepchopil, o jakou operaci se jednalo, ale Billovi to připadalo přesto totálně milé."