Duben 2008

TH mit Thomas Gottschalk

22. dubna 2008 v 22:43 | Mischa


schwarzweis

22. dubna 2008 v 22:42 | Mischa |  Gustav Schäfer♥


Bill: "Nemluvit 10 dní byla muka"

22. dubna 2008 v 22:40 | Mischa |  Interview♥
Vaše srdce poskočily, když jsme Vám pověděli, že Bill musí podstoupit operaci. Teď si představte, jak se cítil! Byly to těžké dny, ale bouře je už za ním...
Operace se konala na začátku tohoto měsíce a jeho producent a manažer David Jost řekl, že všechno šlo dobře. Teď by měl mít Bill terapii (deset dní nesměl mluvit) a odpočinek. "Na jednu stranu to byla muka, celou tu dobu nemluvit, ale na druhé straně jsem měl pocit spokojenosti, když operace byla úspěšná a doktor řekl, že všechno bylo v pořádku!" Řekl Bill tisku. Ale jestli si myslíte, že jste ti jediní, kteří ho chtějí vidět, tak vám můžeme říct, že se chce vrátit zpět. "Nemůžu se dočkat! Opravdu chci přijít zpátky a stát na podiu". "Nesnáší být potichu, ale teď musí", řekl Tom, který byl celou tu dobu vedle svého bratra. Po zrušení lisabonského koncertu (a další poloviny Evropského turné), kapela potvrdila svůj návrat do naší země a to už 1.června na festival Rock in Rio. Obdrželi jsme dvojitou náhradu, takže se nezatěžujte. Mezitím Bill poděkoval za podporu svých fanoušků v této těžké chvíli. "Mnohokrát děkuju! Jste milí, nikdy nezapomenu, co jste pro mě udělali. Doufám, že Vás všechny brzo uvidím!"
Fanoušci jsou s ním!
Fanoušci z celého světa vyjádřili zpěvákovi Tokio Hotel podporu. Ve fórech, na blogách a webových stránkách, které každý den pravidelně dávají o kapele zprávy a podporují Billa. Bravo se rozhodlo, všechny tyto zprávy sesbírat na našem webu (www.bravopt.com), udělat dopis a poslat ho zpěvákovi. Měli bychom říct, že jsme už obdrželi stovky zpráv! Bill bude za ně rád!

Rock One #42

22. dubna 2008 v 22:36 | Mischa |  Magazinen♥
Sraz v Příbrami

22. dubna 2008 v 22:35 | Mischa |  NEWS


Fan s Gustavem a Tomem v Londýně

22. dubna 2008 v 22:33 | Mischa


Nucená pauza kvůli Billově operaci (rozhovor s Gustavem&Georgem)

16. dubna 2008 v 22:08 | Mischa |  Interview♥

Co vlastně dělají Gustav a Georg, zatímco Bill leží doma? Exkluzivně v Bravu to Tokio-Hotel-kluci vybalili!
Zpěvák Bill (18) operaci hlasivek dobře překonal. Momentálně má cvičení, při kterých cvičí svůj hlas, aby byl zase v pořádku. Bratr Tom (18) je na jeho straně, stará se o něho. Ale co vlastně dělají Gustav a Georg? BRAVO se zeptalo…
BRAVO: Jak se cítíte v momentální situaci?
Georg: V tuto chvíli vlastně jenom doufám, že bude Billovi zase v dobře bude zase zcela fit. Jsem opravdu rád, že při operaci šlo všechno dobře a celý proces tak superně proběhl! Po Billově rehabilitaci hlasu chceme tak rychle, jak je to možné zase nabrat plyn.
Gustav: Ano, strach o Billa převažuje. Musí to být pro něj horor a obdivuje, jak je statečný. Jinak u nás to jde všechno v dobře, protože máme volno…
BRAVO: Kde jste a co děláte ve své "nucené pauze" - jak strávíte svůj čas?
Gustav: Jsem se svou rodinou a uklízím jaksi každý den můj pokoj (šklebí se). Potkávám staré přátele a využívám příležitost udělat všechno, k čemu mi jinak chybí čas.
Georg: Jsem také u mé rodiny a nechávám se opravdu zase rozmazlovat. Měl jsem před nedávnem narozeniny a to stálo samozřejmě za rodinou oslavu. Bylo to opravu skvělé, protože jsem konečně mohl zase všechny vidět. Ten nejpěknější dárek pro mě samozřejmě byla zpráva, že při Billově operaci šlo všechno dobře a že se mu daří lépe! To byla skutečná úleva.
BRAVO: Nenudíte se někdy bez toho povyku?
Georg: První den jsem jenom trávil před televizí a v posteli. A být upřímný, ani trochu jsem se nenudil. Ale teď už pomalu padá deka na hlavu a mohl bych zase spustit. Chybí mi naši fanoušci, koncerty a všechno kolem toho.
Gustav: U mě je to stejně tak, i když klid také prospěje. Turné běželo opravdu skvěle a je prostě úžasné, bubnovat každý večer pro fanoušky. Těším se, až to zase brzo nastane.
BRAVO: S kým se setkáváte? Měli jste teď aspoň čas, poznat nějakou dívku?
Georg: Po dlouhé době jsem mohl zase vidět moji rodinu. Jinak jsem se potkal s hodně starými přáteli - a můžu ti říct, že jsem viděl tak sladké dívky (směje se).
Gustav: Potkávám také hodně starých přátel, na které jsem jinak neměl čas. Teď mám také možnost, nechat zase ožít staré kontakty! Ale na dívky jsem neměl dosud žádný čas - a na ženy se ten čas potřebuje (směje se).
BRAVO: Jak jste s Billem v kontraktu? Píšete SMS?
Gustav: No jasně, každý den. Chci vědět, jak se mu daří. Především na začátku to nešlo jinak, než přes SMS. A jakmile bude po operaci fit, samozřejmě ho navštívíme!
Georg: Přesně. Ale v prvních dnech potřeboval hodně klidu a nesměl se především smát. A já jsem ještě nikdy nezažil den bez Billa, kdyby se měl nesmál. Toho ho raději ušetřím (šklebí se). Nemůžu se dočkat, až uslyším jeho hlas - to je už komické. Tom hraje kompletního ošetřovatele a hýčká svého "malé" bratra.
BRAVO: Děláte si velký strach o Billa a budoucnost Tokio Hotel?
Georg
: Jistě, že jsem si dělal starosti. A samozřejmě jsem měl také myšlenky, jak by to pokračovala, když by Bill nemohl dál zpívat. Věřím ale, že my čtyři bychom vždycky našli cestu, jak dělat hudbu dál. Ale naštěstí je Bill na dobré cestě k uzdravení a brzo bude všechno takovém, jako předtím.
Gustav: V prvních chvílích ano, ale poté co jsem slyšel, že operaci Billa proběhla dobře, byl jsem uklidněn a optimistický.
BRAVO: Máte strach, že by se to ještě někdy mohl stát?
Gustav: Doufáme samozřejmě, že to byla jednorázová věc.
Georg: Ano, a doufáme, že se to už nikdy nestane - především pro Billa.
BRAVO: Jaké jsou vaše plány?
Georg: Budu Billa v dalších dnech každopádně navštěvovat a trochu mu při rehabilitaci pomůžu (šklebí se). Jinak si budu poslední dny užívat s moji rodinou a "Hotel Mama" si úplně vychutnám.
Gustav: Je to pro nás také překrásné, když se o nás někdo stará, i když nejsme vůbec nemocní. To jediné, je se mění je, že nás Bill zase může brzdit na telefonu kecáním. A na to jsme skutečně čekali!

DE Bravo 17/08

16. dubna 2008 v 22:07 | Mischa |  Magazinen♥Cioè #15

16. dubna 2008 v 22:05 | Mischa |  Magazinen♥