Fotoshooting pro US-Magazín

6. dubna 2008 v 17:55 | Mischa |  Magazinen♥

Hamburg, 3.března 2008. Své 18.narozeniny slavili Bill a Tom z Tokio Hotel ještě v hamburském baru. "Casino Night", to je motto 1.září 2007, protože smějí jít 18letí už také konečně do kasína. "Bude to skvělé", řekl Bill ještě předtím v Bravu. Všichni hosté musí být společensky oblečeni, jenom u Toma je výjimka: "Ten si chce obléct černou teplákovku." O půl roku později: Černý Mercedes s tmavými okny přijíždí před kasíno Esplande, vzadu je Marcedes třídy C. Nejdříve vystupují dva muží z ochranky, potom jdou dvojčtata Bill a Tom Kaulitzovi a jejich přátelé Gustav Schäfer a Georg Listing do kasína. Pak nastupuje tým fotografů.
Universal Music Group požádali o tento termín, aby zde udělali fotky pro americký magazín Blender. Teď, když je bratrům Kaulitzovým už 18., je jim kasíno otevřené. Universal je potěšen a plánuje celosvětovou marketingovou kampaň. Předchůdce Sony Bertelsmann Music Group se tlučou do hlavy. Bertelsmann měl podepsat s Glam & Gothic-rockery smlouvu, ale před vydáním jejich prvního alba ji zrušil. Tahle čtverka tedy hledala s přinucím novou nahrávací společnost a našla vůdce světového trhu - Universal.
Tokio Hotel nejsou už jenom národní fenomén. V dubnu výjde v USA jejich album. Bill, Tom & spol dobývají mateřskou půdu rocku. Právě dokončili své první americké turné a psalo se o nich i v New York Times. Ukázali se kříčícím dívkám a blikajícím fotoaparátům. Na udělování cen Echo děkovali hudebníci pomocí spojení z Los Angeles. Také na Goldene Kamera se strachovali za křičící koncert. Toho se domnívali i před kasínem Esplanade v Hamburku. Ale všechno bylo v klidu. Bill si nechal vysvětlit ruletu, Tom se díví svými dobrými kartami při Black Jack - a všichni čtyři kluci slušně poděkovali, když ocházeli. A odchází s tím, čemu se říká dobrý dojem - protože když by se kluci zabrali do toho tak ječivě i v jiných kasínech, ocházeli by se svraštělým čelem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.