Tokio Hotel - Výměna emocí

8. dubna 2008 v 21:18 | Mischa |  Magazinen♥

Bylo to to největší zklámání v naší zemi. Německá kapela zrušila koncert vAtlântico Pavillion a my teď víme, proč kapela musela udělat přestávku na svém evropském turné. To všechno, protože Bill musí na operaci...
10.00 hod. - Před koncertem - V lisabonském hotelu kde byla kapela ubytovaná byl ráno klid... opravdu blízko jsme mohli vidět tyto čtyři dívky, fanynky Tokio Hotel. A fanoušci Brava taky!
18.OO hod. - Stále úsměv na jejich tvářích - Zničil se jim sen, když tohle nastalo. Plakáty na koncert byly připraveny. Šlo vidět, že oblíbencem dívek je Bill. Fotky kapely jsou částí jejich srdce.
18.30 hod. - Tisková konference - Zpráva spadla jako bomba a vedle ní také slib, že přijedou 29.června (předtím budou hrát na Rock in Rio, 1.června), z čehož ve vrhly fanouškům do očí slzy. Problémem je hrdlo zpěváka, což je důvod zrušení koncertu (a celé evropské tour) a taky se říká, že Bill musí podstoupit operaci svých hlasivek. Ale očekáváme, že brzo bude nastane zotavení a téměř na jistotu se tady kluci vrátí v červnu. Bille, brzo se uzdrav! ;-)
20.00 hod. - Šok! - Když to fanynky uslyšely, byly v dezolátním stavu...celá skupina fanoušků v hale byla v šoku společně! Rodiče se snažili dívky utišit a říkali ji, že se vrátí. Bylo to těžké! Vrátit se domů bez toho, vidět svou oblíbenou kapelu přineslo hodně slz. Nechtěli tomu uvěřit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.