FAN FICTIONS

1. června 2008 v 19:46 | Mischa |  Fan Fictions
co jsem napsala já:

*Neumírej! Miluju tě* DOKONČENO [1-28] moje první FF
Hlavním hrdinou je Gustav, kterej se hodně zblížil s Týnou [tlumočnice jejich tour]. Týna se prosláví, bude z ní zpěvačka a jede s TH na tour. Jednoho dne Gustava postřelí a ona zjistí, že je pro ni víc než jen nejlepším kamarádem.

*Překvapení pro Gustava* DOKONČENO [1-10] pokračování Neumírej! Miluju tě
Týně pořád píše jeden bláznivej fanoušek, musela si kvůli němu asi 3x změnit čílo. Píše jí ať se vykašle na Gustava a samý odporný věci. Když si jednoho dne smsky přečte Gustav je zle. Vrátí se Týna a Gustav k sobe? A proč je Týně pořád tak špatně?

*Tome, i ty se jednou zamiluješ*ROZEPSANÁ [1-? - zatím 14]
Hlavním hrdinou je Tom. Honí se za každou sukní, protože ho podvedla jeho ex, ale pak potká českou zpěvačku Týnu a svět se mu otočí o 180°. Týna zjistí, že jí Tom podvádí a uteče. Co bude pro Toma šok, když jí po třech letech uvidí?

*Droga jménem TH* ROZEPSANÁ [1-? - zatím 3] trošku šílená FF =D
Hlavní hrdinkou je skoro osmnáctiletá Alex. S kámoškou si slíbili, že do svých 18 narozenin se musí setkat s TH. Jeli na Comet kde jim kluci podali ruku, takže z toho byli v šoku. Akce "Procpat se do haly" měla proběhnout na koncertě v Miláně. Alex se dozví, že jí zbývají dva týdny života a nedožije se ani 18 je na dně. Její kamarádi však udělaj něco hodně bláznivýho unesou TH. Co se bude dít dál?

*Kaulitz nebo Kaulitz?* DOKONČENO [1- 23]
Když byly dvojčata Bill a Tom děti, hráli si s dvojčaty Tinou a Chrisem, jejich mamky se totiž kamarádili. Dvojčata K. byly do Tiny oba zamilovaní, Tina byla zamilovaná do Billa. Její rodiče se rozešli Chris zůstal s tátou v Německu a Tina jela s mámou do Česka. Když se Tina v osmnácti vrátí do Německa okamžitě se znovu zamiluje do Billa. Zdá se, že jsou dokonalý pár, ale pak to začne skřípat Bill má focení atd..dokonce i na její narozeniny si neudělá čas. Velkou oporou je pro ni Tom. Billovi výmluvi ji přestávají bavit a schází se častěji s Tomem. Když Billa podvede s jeho dvojčetem je zmatená. Do kterýho z nich je vlastně zamilovaná?

*Kaulitz nebo Kaulitz? II*ROZEPSANÁ [1-nevím teprv první díl =D]

*Gestern* ROZEPSANÁ [1-? zatím 6] nová a smutná
sedmnáctiletá Amy jede s rodiči do Německa, mají autonehodu. Amy se probudí v nemocnici, zjistí, že rodiče umřeli, je celá dobitá a je na vozíku. Když se v den pohřbu projíždí po hřbitově aby našla dědův hrob potká tam slavnýho Toma Kulitze a zjistí, že on tam přišl za svou holkou, která se zabila při autonehodě. Stanou se z nich nejlepší kámoši. Tom si není jistej jestli jeho city k jeho bývalý holce jsou tak silný jako k Amy.

*Dunkelheit, Liebe, Hoffnung* ROZEPSANÁ [1-? zatím 5] TH a upíři - zvláštní kombinace ale =D
Přes dvěstě let stará Amelia a její sestra Izabella začaly po návratu do německa posouchat německou kapelu Tokio Hotel. Při koncertu se všechno udá uplně jiným směrem než by chtěli. Aby toho nebylo  málo Amy začala randit s Tomem, ale ptá se sama sebe jestli jeho krev není pro ni až moc lákavá.

*Automatisch* ROZEPSANÁ [1-? zatím 2] nová
Osmnáctiletá Tina letí do Německa za svým bratrancem Gustavem. Odtud mají namířeno do Tokia. Když ale Tina uvidí Toma Kaulitze je zle. Gustav nemůže pochopit, proč jeho sestřenice nemůže Toma ani vystát.

od jiných autorů:

Druhá šance se závazky - autor: .B.A. | Lieb mich oder hass mich - autor: Terushka
Nehraj si na to co nejsi - autor:Lucík | Reden - autor:Noemka
 

4 lidé ohodnotili tento článek.