Září 2008

Bill Kaulitz jako vosková figurína

30. září 2008 v 20:42 | Mischa |  Magazinen♥

iloveradio.de

Bill Kaulitz jako vosková figurína u "Madame Tussaunds" v Berlíně!

Jaká to čest pro frontmena Tokio Hotel! Jeho vosková figurína stojí ode dneška mezi světovými hvězdami jako jsou Jennifer Lopez, Justin Timberlake, Robbie Williams, Brad Pitt & Angelina Jolie!

V dubnu byl v berlínkém nobl hotelu "Ritz Carlton" skutečný Bill na přípravách, teď je Bill z vosku hotov.

Specialita: Oblečení, které nosí napodobenina Billa, pochází z Billovy skříně.

A také nechal udělat kopii jeho stříbrného prstenu.

Backstage 2006 (by Laif agency)

30. září 2008 v 20:38 | Mischa |  BACKSTAGE

imagebam.com imagebam.com imagebam.comBe Cool (It)

30. září 2008 v 20:37 | Mischa |  Magazinen♥

dvojčata ve škole

30. září 2008 v 20:36 | Mischa |  Zwillinge Kaulitz♥


Neumírej!Miluju tě 25.díl

29. září 2008 v 22:08 | Mischa |  FF Neumírej!Miluju tě
GUSTÍK MUCK
"Hmm a na co"vymanila jsem se z jeho objezí"no víš říkal jsem si ale nemusíš se rozhodovat hned stačí později no…ehm""Co?co?""No tak jsem si říkal jestli by ses ke mně třeba nechtěla nastěhovat. Já vím že je brzo ale..." přerušila jsem ho"Jupí a kdy?"usmál se"Co příští týden to není žádnej koncík ani nic takovýho tak co na to říkáš?""Jo zatím si tam vezmu pár věcí oblečení…jé musím vybrat něco dobrýho abych se ti líbila aa…""Klídek mě se líbíš a nemá to vliv na to co máš zrovna na sobě""Ty jsi zlatíčko""Fakt?""jo"dala jsem mu pusu na tvář"No a ještě musím vzít pelíšek, granulky a hračky pro Zuzanku""Co?""no to je ten můj malej pes. Neva že si ji vezmu sebou že ne?""Ne nevadí já jsem si jen rychle nevybavil co že to sebou budeš brat""aha no a ještě si musím vzít…""Víš co promysli si to po cestě""Po cestě?""No myslel jsem že budeš chtít vidět můj byt""Jo jasně a máš velkou skříň??"začal se smát"Jo i postel""Taky dobrá věc. Tak jedem?""Jo akorát musím zavolat securiťáky abys mi zas neomdlela""No to bys měl nebo mě zase budeš muset nest""Ale já tě nosím rád""Fakt? A dělá se mi špatně omdlívám""Já tě chytím""oh můj hrdino" Já si jen dělala srandu ale Gustav mě fakt vynesl ven před ty novináře a naložil mě do auta

U Gustava v byťe
Je to úpa krásnej dvou patrovej byteček"Já tě tady provedu"Vešli jsme do obýváku kde byla plazmová televize a domácí kino a pak hifina s obříma reprákama a všude vyskládaný CD a DVD Metallica. Pak takovej malej stoleček se skleněnou deskou a kožená sedačka"Wau tak odsuď mě nedostaneš""tak to jsem rád jdeme dál. Tak to je kuchyň ale moc jí nepoužívám""Tak já ti pomůžu""Ty umíš vařit""A co sis myslel že ne?""no nwm nevypadáš na to""Tak to dík""Tak se nemrač" Kuchyň taky ušla krásná rohová pak takovej pidi bar s barovejma stoličkami a velkej jídelní stůl. Pracovna no nevím jestli se to dá nazvat pracovna no ale prostě jsem tomu začla tak říkat byla odzvučená byly tam jak jinak, bubny a pak počítač jinak mě dost naštval plakát Evy Langorii nad počítačem"pracovna pěkná ale tohle mě vytáčí""snad nežárlíš?""Jo a strašně moc""Moc? Tak moc že ji musím vyhodit?""Jo moc a jestli to nevyhodíš tak………"

Hlasování pro Headliner!

29. září 2008 v 22:05 | Mischa |  NEWS
Ode dneška již můžete hlasovat v kategorii "HEADLINER" pro Tokio Hotel. Dávám vám sem banner, který můžete volně šířit a díky THus.com za tento banner, že jsem ho tam našla a kromě toho vám sem opět zkopíruju postup, který bude naprosto stejný, jako byl u nominací.

Jak udělat desítky (stovky, tisíce) hlasů! Férově a rychle! Díky Nici za tenhle typ!
Je to naprosto férový, jenom díky tomu, že je vypnutý Styl stránky, to máte rychlejší a jednodušší! Doufáme, že když je nominujeme, tak budeme moc tohle hlasování použít i potom na celkového vítěze!
JAK NA TO?
Pokud máte Mozillu Firefox (hlavně teda Firefox, stáhnout můžete na www.stahuj.cz) tak si otevřete tuto stránku přes to:http://ema.mtv.co.uk/vote/#__headlinerNajděte si Tokio Hotel a klikněte na ně. Dál zatím nic!Nahoře v liště máte "menu" (soubor, úpravy, zobrazit, historie,...). Tak klikněte na ZOBRAZIT! Máte tam potom položku "STYL STRÁNKY" klikněte na "BEZ STYLU"!Jak vidíte, tak se vám naprosto vypnul design na stránce!Jakmile to bude tak klkněte na CTRL+F a dole se vám objeví taková lištička "Najít", tak tam napište "tokio" a klikněte na "Dále". Klikejte na to, až se dostanete do hlasování (řiďte se podle obrázku)Když to budete mít, tak klikejte furt dokolečka na "VOTE" a je to. Nechce to po vás žádné přepínání, ani nic jiného. Jenom jednoduše a čistě klikejte na VOTE! Kolikrát a jak rychle jenom chcete. ;-) Hlavně nezapomeňte, že to Vote musí být pod silně vytištěným Tokio Hotel a pod popisku o nich a ne nad nimi (to patří někomu jinému, abyste nehlasovali pro ně) držte se Vote tlačítek podle těch fotek v návodu.Snad to chápete a získáte TH co nejvíce hlasů. Když ale se budete přesně krok za krokem držet návodu, tak byste to měli pochopit ;-)POSTUP V OBRÁZCÍCH(zvětšete pro náhled komplet návodu, imagebam ostřihává v miniaturách kraje) imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

BILL | Mix #2

29. září 2008 v 22:04 | Mischa |  Bill Kaulitz

Tokio Hotel milují Karl Kani

29. září 2008 v 22:03 | Mischa |  NEWS
Během srpna úspěšná kapela z Německa, Tokio Hotel, měla turné po USA. Po dobytí hitparád a prodání milionů alb v Evropě, kapela bere Spojené Státy jako bouře. Tom, člen Tokio Hotel, je fanoušek Karl Kani a prezentuje tuto značku i na americkém turné. Tokio Hotel vystupovali v městech Sayreville, Cleveland, Detroit, Chicago, St. Paul, San Francisco, Anaheim, Denver, Dallas a Houston. Kapela byla taky nominována na 2008 MTV Video Music Awards a vyhráli "Best New Artist".
http://www.karlkani.com