Leden 2009TH pracují na druhém CD pro Ameriku

30. ledna 2009 v 19:37 | Mischa |  Články
Budoucí jaro je ještě daleko: Druhé anglické album Tokio Hotel by mělo být zveřejněno v Americe!

Pro toto uveřejnění pracují momentálně Bill & spol s producentským týmem "Matrix". Ti už pracovali s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou a Britney Spears. Tokio Hotel jsou ale obzvlášť nadšeni. Producent Scott Spock řekl: "Hudební byznys v Americe teď Tokio Hotel velmi potřebuje. Nechávají znova ožít image pravých rockových hvězd… Tak se jinak momentálně nikdo neposlouchá."

Obzvlášť Bill se producentům zalíbil. Scott Spock řekl, že si nemůže vzpomenout, zda někdy spolupracoval s hvězdou tolika kvalit, jako je Tokio Hotel frontmen Bill Kaulitz.

Album nemá ještě název, přesto Scott už teď ví, jaká je to pocta s kluky pracovat. "Album bude super…Za 10 let se ohlédnu zpátky a řeknu si 'Wow, spolupracoval jsem s Tokio Hotel'!"Tokio Hotel znova na jaře

30. ledna 2009 v 19:32 | Mischa |  Články
Tokio Hotel znova na jaře s novými vlivy a překvapeními
Kapela odhalila v interview detaily o jejich třetím albu
Následováno zaslouženým a potřebným odpočinkem, Tokio Hotel právě pracují na třetím albu. Bill Kaulitz oznámil, že když všechno půjde podle plánu, je se na co těšit. Nové písně budou velkým překvapením pro všechny.
V interview pro časopis Dream'up, zpěvák kapely říká, že prochází velmi intenzivním a kreativním období, který jim ale dopřálo zaroveň jako kapele potřebný odpočinek."
Bill odhalil několik detailů o nadcházejícím albu kapely, "Je tu hodně nových vlivů, které nikdy předtím nebyly slyšet ve zvuku Tokio Hotel. Stále ale máme stejný tým. Naše nové album bude překvapením pro hodně lidí a fanoušci ho snad budou milovat."
Vlive na nové album, podle Kaulitze, byl jejich život po úspěchu a slávě v roce 2007 s CD Scream: "Má to, co dočinění s naší náladou, myšlenkami a relfexemi a taky doufáním a přáními."
A proces pokrčauje, Bill říká: "Máme píseň, která může být pojata v hodně stylech a musíme najít ten nejlepší. Potom se začíná experimentovat s každou písní, změna zvuku nebo mého hlasu."

Tokio Hotel mluví o svém třetím albu

30. ledna 2009 v 19:21 | Mischa |  Články
MADRID - Po dlouhé době, Tokio Hotel začali pracovat na třetím albu, na které Bill Kaulitz, zpěvák kapely, odhalil pár detailů.
Podle Kaulitze, když vše půjde jak je naplánováno, album vyjde na jaře tohoto roku, taktéž zmiňuje, že se publikum může těšit na velké překvapení kolem nových písní.
V Interview pro Dream'up, Kaulitz řekl, že kapela je právě ještě v kreativním období a taky si takhle vzali potřebovaný odpočinek.
Podle Billa, nové album Tokio Hotel bude velké překvapení pro každého. "Máme hodně nových ovlivnění, které se nás nikdy nedotknuli, stále máme ale stejný tým. Naše nové album překvapí hodně lidí a doufáme, že ho fanoušci budou milovat," řekl zpěvák.
Podle výpovědi Kaulitze, písně mluví o úspěchu a slávě, které dosáhli s albem Scream už v roce 2007. "Mají co dočinění s naší náladou, myšlenkami, tužbami a přáními."
Při procesu oznámil Bill, že každá píseň může mít několik možností pojetí a proto hledají to nejlepší pro každou z nich, při čemž mění zvuky kytar a tóny hlasu.

 Esmas /zdroj: 

DANKE<3 für TOKIO HOTEL

30. ledna 2009 v 9:56 | Mischa |  Videa
zdroj:
Tak to je nádherné video o "TH"
Kámoška je našla když hledala "Danke" od "LaFee" (z nového úžasného cd "Ring frei")
A s něčím v té písničce bych souhlasila např: "Ihr seit mein Leben", "Ihr seit die Welt für mich", "Ich liebe euch unendlich"


Tokio Hotel pracují na „temných“ písních pro další album

29. ledna 2009 v 22:40 | Mischa |  Články
Producenti z Matrixu mluví o své práci s nadcházejícím albem, které se objeví na jaře.
Je to již nějakou dobu, kdy produkční trio známé jako Matrix pracovalo na tak očekávaném albu. Ale toto jaro se to změní, když Tokio Hotel vydají svoje nadcházející anglické album, po průlomovém Scream. Prozatím neznámé album bude mít jako své co-producenty popové skladatele/producenty nejlépe známé za svoji spolupráci s Avril Lavigne, Christinou Aguilerou, Britney Spears a Korn.
"Jsme uprostřed práce s Tokio Hotel," Matrix členka Lauren Christy řekla v úterý. "Udělali jsme šest písní pro to album a miluji hlas zpěváka a to, že hrají sami na nástroje. Jsou opravdová kapela a jsou temní. Jsou tou skoro-perfektní, úžasně-vypadající kapelou, ale s muzikou, která je velmi temná."
Prozatím Christy řekla, že německá kapela dávala dohromady písně na dvou různých místech v Los Angeles studiích společně s Matrix a se svým vlastním týmem během posledních měsíců, s mixem, které obsahuje silné chorály písní a hodně kytarovým zvukem.
Následně Matrix producent Scott Spock řekl, že tohle období bylo to nejvzrušujícím a nejvíce užitým obdobím jeho kariéry. "Pracovali jsme s tolika artisty a když se dostaneme do místnosti, kde se odehrává magie...všechno je zábava," řekl, když srovnával práci s Lavigne a Kornem. "To samé je to ale i s Tokio Hotel. Jsou opravdu talentovaní a umí psát a hrát a jsou něčím opravdovým."
Spock řekl, že si nemůže vzpomenout na dobu, kdy pracoval se zpěvákem, který by měl tolik hvězdné kvality jako zpěvák Bill Kaulitz. "Hudební byznys teď opravdu potřebuje Tokio Hotel," řekl Spock. "Obnovují obrázek toho, co má být opravdovým rockem. Jejich písně jsou něčím velkým a něco takového se dalo zažít i za éry Depeche Mode. Nezní to jako nic jiného, co je teď venku. Lidi nechtějí slyšet samé umělé věci. Chtějí něco opravdového."
Christy dodala, "Kapela si je vědoma toho, čím jsou, a když je interpret silný, tak ho nemůžete strhnout a zničit ho a zajistit, aby to znělo, jako když není. Tihle kluci jsou si velmi jistí s tím, co chtějí."
Něco takhle silného dává snadnější práci klukům, kteří se snaží získat trochu amerického rockové stylu pro svůj zvuk, Spock řekl, který již pracoval i s velkými celosvětovými hvězdami. "Společná práce mezi námi byla něco skvělého," řekl. "A myslím, že album bude skvělé díky tomu. Za deset let se zajisté podívám zpátky a řeknu si 'Wow, pracoval jsem s Tokio Hotel!'"
Christy řekla, že Tokio Hotel přišli do Matrixu s tím, že se jim velmi líbili balady, které spolu napsali pro Avril Lavigne (I'm with you), stejně jako jejich spolupráce s Korn.
"Líbí se jim ten smutný tón v písni a jsou tím dojati," řekla na adresu Lavigne.
"Taky se jim líbí Korni, ale řekli 'Nedělali bychom to, ale je to velmi dobré." Prozatím Matrix spolupracoval na všech písních pro TH album, v současnosti Scott řekl, že na nové album spolupracovali na šesti.
Album se očekává v pozdním jaře, podle Christy. Mluvčí za TH společnost nebyl zastižen. "Jejich důvěra je známa přesně tím, čím jsou a co dělají, ukazují jak jsou mladí a úžasní," řekl Spock. "Rozhodně přináší temnou stránku do pop písně, ne jako Lamb of God nahrávka s rockovými ovlivněními, které poslouchá tolik dětí a dokonce i pár dospělých."
Kromě TH alba, Christy řekla, že Matrix právě taky pracují se zpěvákem z Kornu Jonathanem Davidem a jeho solovém albu, na albu "iCarly" od Mirandy Cosgrove, dalším albu od Ashley Tisdale a soundtracku k "Fame".

Source

TH na stránce Sennheiser

29. ledna 2009 v 22:37 | Mischa |  Články
Tokio Hotel jsou v současnosti nejslavnější mezinárodní kapelou Německa! Čtyři muži z Magdeburku okamžitě zaujali diváky pro celém světě s jejich autentickým zvukem a rozlišných charisma. V 15 letech přišli odnikud a zničeho nic se objevili na prvních místech v hitparádách s prvním singlem Durch den Monsun. O tři roky později se dvěma vydaními alby získali zlato a platinu po celé Evropě a hráli tři vyprodané evropské turné.
Od začátku roku kapela také pracuje na úspěchu v Americe. Tam Bill (19), Tom (19), Gustav (20) a Georg (21) obdrželi ocenění za "nejlepšího nováčka" na MTV Video Music Awards v Los Angeles a v Mexiku získali čtyři ceny na MTV Latin Awards.
V současné době pracují na svém dlouho očekávánem třetím studiovém albu, které vyjde začátkem roku 2009 v němčině a angličtině.

 source 

Comet 2008 - download (fotky)

29. ledna 2009 v 22:36 | Mischa
Comet 2008 (213 fotek)