Únor 2009

Gustav a Tom

17. února 2009 v 23:07 | Mischa |  AnimaceEngel <3

17. února 2009 v 22:59 | Mischa |  Gustav Schäfer♥Bill odcestoval do Porúří

17. února 2009 v 22:53 | Mischa |  NEWS


Mladý lední medvěd nyní žije v Gelsenkirchenu.
Včera přivítala Zoo v Gelsenkirchenu Billa. Je to lední medvěd, který měl za sebou dlouhou cestu. Bill se totiž narozdil v Zoo ve městě Brno. V České republice a je to kolem 1000 kilometrů daleko od Gelsenkirchenu. To je asi stejně daleko jako z Kielu v Schleswig-Holstein do Garmisch-Partenkirchen v Bavorsku. Bill byl na cestě 12 hodin. Nyní se bude kamarádit s medvědicí Larou.
Bill má právě jeden rok, ale stále je trochu malý. Váží mezi 120 až 150 kilogramy, podle zaměstnavatelů Zoo. Ale zajisté ještě vyroste. A kromě toho má Bill slavné jméno. Protože se jmenuje po zpěvákovi kapely Tokio Hotel, Billu Kaulitzovi.
Nyní Bill, lední medvěd, se musí aklimatizovat. Dva týdny zůstane sám, tak se na zvířeti pozná, jestli má nějaké problémy. Může se zaručit, že čtyřletá Lara a Bill se poprvé očichají až přes mříže. Později ovšem budou sdílet stejný výběh. A kdo ví, možná, že za nějakou dobu se v Gelsenkirchenu přivítá miminko ledního medvěda.

source (c) Derwesten

Zpráva od manegemntu

17. února 2009 v 22:50 | Mischa |  NEWS
Salty z THus, která má kontakty na kapely management se jim rozhodla napsat o všech pomluvách, které se kolem šíří na internetu a že potřebujeme nějaké menší oficiální vyjádření než se tady z toho fanoušci zblázní a tohle je odpověď přímo od managementu:

"Nezbývá moc času, než se objeví něco nového. Umíme si představit, že to není snadný čas pro fanoušky. Vše, co teď mohu říci je to, že všichni kluci jsou v úžasné kondici - nikdo z nich nemá žádnou nemoc, problém...cokoliv. Nahrávají písně a připravují všechno na nový single / album. Vydržte ještě chvilku a potom se dočkáte hodně, hodně, hodně nových videí."

NOVÉ ALBUM v červnu???

9. února 2009 v 22:20 | Mischa |  NEWS
Hamburg (AP) - Nové album Tokio Hotel přijde na trh pravděpodobně koncem května nebo začátkem června. "Když Bill nepřijde ještě s dalšími nápady na song, potom snad uzavřeme produkci alba během následujících šesti týdnů", řekl producent David Jost agentuře AP. Songy už jsou napsané: "Ale teď Bill a Tom v posledním týdnu znovu napsali dva songy."

V jejich malém domácím studiu v jejich berlínském bytě nahráli zpěvák Bill Kaulitz a jeho dvojče Tom ve vlastní režii dema songů a poslali potom do Los Angeles, kde se momentálně bude album mixovat. "Tady kapela v posledních třech letech tolik cestovala, takže jsou rádi za každý den, který mohou strávit doma v Německu," řekl manažer bratrů Kaulitzových, kteří se stali známými s "Durch den Monsun" a počítají se k nejslavnějším německým rockovým kapelám.

Takže byly kusy z tříhodinové video konference přepracovány a Bill je v hamburském studiu nazpívával. Přes ISDN byly potom v Los Angeles nahrány, jak vysvětlil Jost.


STARS Book - fotky

9. února 2009 v 22:16 | Mischa


Bravo Shoot 2005 - animace

9. února 2009 v 22:13 | Mischa |  Animace

Obrázek “http://i40.tinypic.com/s13pzr.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i39.tinypic.com/2qir6md.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i41.tinypic.com/iwlkau.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i42.tinypic.com/29ct76e.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Obrázek “http://i43.tinypic.com/vphr80.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i43.tinypic.com/mb48cw.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://i41.tinypic.com/257fu5f.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.