Únor 2010

shoot Billa pro Stern

28. února 2010 v 8:10 | Mischa
do shootu s BILLEM pro Stern přibily 2 fotky

DVD z Oberhausenu?

28. února 2010 v 7:58 | Mischa |  NEWS
DRB! Jedna dívka z německého FC včera v Oberhausenu mluvila s ochrankou a oni potvrdili, že tam se bude dělat DVD.

Kvůli tomu nebylo fanouškům dovoleno přínést si do haly postery.

Kaulitz nebo Kaulitz 7.díl

28. února 2010 v 7:55 | Mischa
Nakonec jsem se Billem nechala přemluvit a přijela na koncík do Hamburku. Koncík byl úžasnej možná pojedu i domů do Česka podívat se na koncík do Prahy.Po koncíku Jsem čekala v bakstage než se kluci osprchnou a převlečou.Přišel za mnou Billda tak Jsme se tam chvilku k sobě tulili.Za chvilku přišla nějaká zrzka strašná barbína a strašně si o sobě myslela."kdo to je?" ptala sem se Billa"ale Tomova přítelkyně"jo tak přítelkyně"mno myslela sem že Tom je na trochu jiný typy"Bill se začal smát"hmm já taky mno ale nebudeme rozebírat vztahy mýho velkýho bratra xD""ok"Zapálili Jsme si a šli jsme z backstage pryč ven za halu po cestě jsme potkali Toma. Měla Jsem pocit jakoby mě propaloval pohledem.Musím ale taky říct že ty černý rasti mu sluší jak sviňa.

Pak sem běžela Billovi pro bundu a když sem běžela takovou dlouhou chodbou tak sem zakopla málem sem sebou sekla ale Tom mě chytl. Zvedl mě a díval se mi do očí.Chvilku jsme takhle stáli."Vůbec ses nezměnila Tino"usmál se na mě"hm za to ty jo"zase jsme na sebe chvilku koukali"mno Tome ráda bych si s tebou pokecala ale spěchám za Billem mno a myslím že ta tvoje stíhačka už tě právě hledá" a nechala sem ho tam stát docela mě nechápal.Když jsem šla tou chodbou zpátky tak se po něm plazila ta jeho barbína. Nevím proč ale docela mi to vadilo. V duchu sem si říkal proč ti to vadí prostě má přítelkyni a co? Došla jsem za Billíkem a šli Jsme na jeho hotelovej pokoj.Někdo zaklepal na dveře.Bill šel otevřít.za dveřma stál Tom.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Setlisty

27. února 2010 v 18:49 | Mischa
Rotterdam (23.2.2010)

Noise
Human Connect To Human
Break Away
Pain Of Love
World Behind My Wall
Hey You
Alien (English)
Ready, Set, Go!
Humanoid Acoustic (German)
Phantomraider Acoustic
Dogs Unleashed
Love & Death
In Your Shadow (I Can Shine)
Automatic
Screamin'
Darkside Of The Sun
Zoom Into Me (English)
Monsoon
Forever Now
Luxebmurg (22.2.2010)

Komm
Menschen Suchen Menschen
Ich Brech Aus
Kampf Der Liebe
Lass Uns Laufen
Hey You
Alien (German)
Übers Ende Der Welt
Humanoid
Geisterfahrer
Dogs Unleashed
Träumer
In Your Shadow (I Can Shine)
Automatisch
Screamin
Sonnensystem
Zoom
Durch Den Monsun
Für Immer Jetzt

řekla bych že ten setlist co byl v Luxemburgu bude i u nás

Backstage - Oberhausen

27. února 2010 v 18:33 | Mischa
free image host free image host

Kaulitz & Caten

27. února 2010 v 11:00 | Mischa
free image host free image host

Bill - Stern Magazin

27. února 2010 v 10:22 | Mischa

free image host free image host imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kaulitz nebo Kaulitz 6.díl

21. února 2010 v 9:30 | Mischa
Bille kam jdeš"! promiň ale musím být teď sám tak ahoj zítra"a odešel pryč. Jela jsem s bráchem domů trochu sem nechápala tu jejich diskuzi ani to co říkal Tom prostě jsem v tom měla pěknej zmatek. Další den sem se sešla z Billem nechtěl mi žádnou z mých otázek zodpovědět. Pěkně mi to vrtalo hlavou. Proto sem další den když Bill nebyl doma jela za Tomem aby mi to objasnil on."Tome jsi tady!!!"otevřela jsem dveře a Tom ležel na posteli a spal. Rozhodla jsem se že ho nebudu budit že počkám až se vzbudí sám"Tino ty si tady?co je"probudil se asik po půl hoďce"no chci abyste mi objasnili ten předvčerejšek"Tom se na mě naštvaně podíval"já ti nic objasňovat nebudu""proč ne?""protože proto""to není odpověď"to je jedno"chvilku jsme mlčeli"Tome prosím řekni mi to"Tom přišel ke mě a začal mě líbat"
T-to-me co to děláš?"usmál se na mě tím jeho šibalským úsměvem" objasňuju""co??""mno už víš kvůli čemu se z Billem hádáme""ee asi mi to nějak ušlo""kvůli tobě ty trubko""coo? Tome to asi nepůjde""proč ne?""mno chodím s tvým bráchem""no a""ne Tome promiň já tě mám ráda ale""jo jasný Bill je vždycky ten lepší. Běž pryč Tino!!"zakřičel na mě"ahoj promiň Tome"a zavřela jsem za sebou dveře"
Odjela jsem domů vyvalila se na postel a přemýšlela. Přijel za mnou Bill u mě v postýlce jsme nakonec skončili spolu.Billda mi usnul a já pořád přemýšlela. Vedle sebe mám tak krásnýho, užasnýho kluka ale pořád sem z hlavy nemohla vymazat toho krásnýho dredáče.

Uběhli dva roky Bill je pro mě ten nejúžasnější človíček na světě.Toma jsem za ty dva roky neviděla buď se vyhýbal on mě nebo já jemu.Zítra mi Bill odjede na "Welcome to Humanoid city"tour tak tady zase nějakej ten čásek budu sama.Bill sice chce abych jela s ním ale já se mu vždycky nějak vymluvím, nechci totiž potkat Toma

pokračování příště


Návštěvnost (8.2 - 14.2)

15. února 2010 v 10:01 | Mischa

Pondělí: 24
Úterý: 17
Středa: 33
Čtvrtek 26
Pátek: 20
Sobota: 22
Neděle: 35