Červen 2010

Tome i ty se jednou zamiluješ 8.díl

30. června 2010 v 9:00 | Mischa |  Tome i ty se jednou zamiluješ
tomík
o 3 roky později

Zoe se plazí po Tomovi"Tome miluješ mě"Tom protočí oči"slez ze mě""to tě furt baví truchlid nad ní dyŤ už sou to 3 roky, kdyby tě chtěla tak snad zavolá nebo přijede ale jak viím tak na tebe kašle""to je kvůli Tobě" začne tom křičet""kvůli mě...vždyť já sem tě tý trosky je nzbavila tak sem ti vlastně udělala službu""vypadni Zoe mezi náma je definitivní konec už tě nikdy nechci vidět""ještě budeš prosit abych se vrátila zpátky, protože nebudeš mít s kým šukat""tak už vypadni"

Do pokoje vletí Bill jak stádo splašenejch koní"co je tome co tady tak vřeštíš co se stalo?""nic vyhodil sem konečně tu pi... Zoe""a protos tak ječel""Dejte mi všichni pokoj""Tome vždyť už sou to 3 roky"to Bill uhodil na citlivý téma Tina"no a co.... Bille polib mi prdel""Tome vždyŤ máme narozky užívej si to""to nejde...bež pryč""Gustav a georg nám přišli popřát""ok tak já se uklidním a za chvilku tam dojdu ok"

Tom vzpomíná
Ceny Echo před 3 roky - Afterparty
Vrazím do nějaký holky otočí se a já nemám slov je tak krásná, dlouhé blond vlasy, krásný úsměv, modré oči, nikdy jsem žádnou takovou hezkou holku neviděl "promiň" holka mi to odpustí, pozvu ji na pití, tancujeme spolu dozvím se že se jmenuje Tina a že je to Česká zpěvačka, líbáme se ve výtahu a já blbec se neovládn ua hned na ni vybalím jestli nechce jít semnou na pokoj odmítne a další den se vidíme zas sem na ni hnusnej protože semnou nechce jít do postele ona se mi vysměje kvůli mojí bejvalce a stanou se z nás kámoši. Natáčíme spolu fil o upírech užijeme si spoustu srandy, pak ji pozvu na procházku nočním Berlínem a hodím ji do kašny na Alexanderplatz ona mi to opatí pak se začneme líbat a já si připadám jako bych to už nebyl já, je tak roztomilá, neodvážil jsem se jí ublížit možná proto, že jsem poprvé ucítil něco jako cit, poprvé sem pocítil lásku a jaký to je někoho milovat

Realita
"ahoj kluci" pronesu když vejdu do obyváku"čau"koupili litry chlastu a všichni sme se vožrali, bolela mě hlava, celý tělo, stěží jsem se dobelhal do pokoje, lehl na postel. Kdybych nebyl tak ožralej asi bych to neudělala ale vzal sem telefon a viťukal ty číslice, který sem znal zpaměti "Halo..kdo je tam, víte vůbec kolik je?"ozvalo se na druhý straně poznal jsem ten hlas, je to ona!

Tome i ty se jednou zamiluješ 7.díl

29. června 2010 v 8:11 | Mischa |  Tome i ty se jednou zamiluješ
tomík
"Blbý noviny"zamumlala jsem a zabořila hlavu do polštáře. Sandy odešla na snídani ale já už nemohla usnout oblíkla jsem se, upravila a jen tak lehla na postel a dívala se na filmy dolů se totiž ještě nechtělo veděla jsem že Tom ještě spí. Hlavou se mi pořád honily ty tři písmena T-O-M. Ach jo možná sem se zbláznila ale chtěla bych zkusit s ním chodit a nebo jsem se zbláznila ještě víc a všechno se mi to jenom zdá. Tak kolem 9 jsem šla na snídani, naproti se otevřeli dveře a stál v nich Tom. Byla to ta trapná chvilka ticha, vůbec sem nevěděla jak se k němu chovat "ahoj" řekl a zajiškřili mu ty jeho hnědý kukadla"a..hoj já... viděls ty noviny""jo šíří se to rychle"chytl mě za boky přitáhl si mě k sobě a začal líbat"nehceš to semnou zkusit""co? jako.."chodit já si na tebe nic nedovolím dokud to nebudeš chtít přísahám""ok"líbla jsem ho a šli jsme na snídani. Když sme vešli do restaurace a Tom mě držel za ruku celej TH stůl , Sandy a naše týmy na nás koukali. Bylo to tak nepříjemný ale zase nadruhou stranu mě za ruku drží nejkrásnější stvoření světa tak co.

Je 1 .9. 2010 Tom má narozky a chodíme spolu už skoro 3 měsíce. Všude mě bere s sebou. Jeho fanynky už to oželili a já jsem ve všech novinách prostě ve všech tiskovinách officiální přítelkyně Toma Kaulitze.

Jak mi slíbil opravdu si ke mě ještě nic nedovolil. Oslavili sme spolu s Billem klukama a Sandy, která si začla s Gustavem, narozky a pak sme šli k Tomovi na pokoj. Jako normálně Tom objednal pizzu, divali jsme se na filmy já se k němu tulila on mě obíjmal občas mi dal pusu do vlasů ale opravdu nikam dál než k líbání sme se nedostali a to mě začínalo štvát řekla jsem si že vezmu věci do svých rukou protože Tom je tak strašně sexy a já už nevydržím abstinovat. Lehla jsem si na něho a začla ho líbat, trochu ho to překvapilo ale neprotestoval překulili jsme se a pro změnu on ležel na mě "si tak roztomilá, hodná, a já ti nechci ublížit takže to nechám na tobě protože....""pššt" přerušila jsem ho "Chci tě Tome""Opravdu? ja na tebe nechci spěchat záleži mi na tobě..moc a....""Neboj Tome jsem si stoprocentně jistá, dneska už ti nevydržím odolávat"Tomovi zajiskřili kukadla a začal mě vyslíkat, já zas jeho. Nechápu jak jsem mu mohla odolávat, je úžasnej, nejlepší borec v mojí posteli. Po "AKCI" jsme se k sobě tulili. Tom mi najednou zašptal do ucha"Miluju tě""opravdu"přikývl"a řekneš mi to ještě jednou""miluju tě""to se tak krásně poslouchá ještě""miluju tě"usmála jsem se dlouze ho políbila""já tě taky miluju"Tom se usmál dal mi pusu na čelo a já mu usla v náručí. Ráno  se probudím v Tomově xxl triku, vypadám v tom docela srandovně, rukávy mi zakrývaj skoro celý ruce a triko je mi až po kolena. Tom výjde za sprchy "ahoj miláčku jak ses vyspinkala"já asi fakt sním"dobře akorát jsem unavená, nevíš co sem to v noci dělala"a zazubila jsem se" no to nevím ale vypadáš jako bys s někým byla v posteli "já?? a s kým??" Tom se zazubil lehl si zamnou do postele políbil mě a tulil se ke mě"

Tome i ty se jednou zamiluješ 6.díl

27. června 2010 v 23:12 | Mischa |  Tome i ty se jednou zamiluješ
Tom
"Kde seš hledala sem tě po celým hotelu, proč seš tak mokrá, vono tam prší" vysmátá jako sluníčko sem odpověděla "od teď miluju noční koupíní s Tomem Kaulitzem""co to meleš""mno noční koupání v kašně na Alexander platz""co""neboj on se taky vykoupal""nechápu""ale dělali sme blbosti tak mě hodil do kašny a já sem ho tam pak stáhla taky""a to ste se tak dlouho koupali jo""ne ještě sme byli na večeři, kecali, procházeli se nočním Berlínem""ttj ale dávej si na něj pozor"


TOM
"čaw Tome nevyšiluj vím, že seš dospělej a že seš můj starší brácha ale kdes byl"řekne naštvanej Bill"koupal jsem se v kašně na Alexanderplatz""co to kecáš za nesmysli??""no fakt zeptej se tiny""ty jí nedáš pokoj""Tome vždyť ona je strašně hodná, sympatická holk, stojí ti to vůbec za to""jako co?""mno takhle si s ní hrát""já si s ní nehraju, já to myslím vážně""jako fakt?""jo""jako, že bys byl schopnej chodit jen s jednou holkou jo""jo""teda tome já tě nepoznávám""já sebe taky ne"

Ráno

Tina + Tom
Kytarista Tom Kaulitz a zpěvačka Tina?
Líbačka na Alexanderplatz
Co mezi nimi je
Večeře, romantická procházka Berlínem, držení za ruce, líbání
Tom a Tina jak to mezi nimi je?

"Tino vstávej""nooooooooooooo co mě budíš vždyť je teprv 7""říkala jsi že si se s Tomem vykoupala v kašně, ne že si se s ním vodila za ruku a líbala""no a""počky, ty s ním něco máš""ne""montážky?""ne""nech mě spat""fajn jak chceš ale jestli ti něco provede nakopu mu prdel""fajn"


Tome, i ty se jednou zamiluješ | 4.díl

21. června 2010 v 22:29 | Mischa
"Neobjednáme si pizzu?" Řekl Tom, hned co Tina vešla. "Mě je to jedno, jak chceš."
Podíval se na něho. "Tak povídej... co ti provelda?" Chvilku se díval do země, asi přemýšlel co má říct. "Seznámily jsme se na koncertě v Hamburku a hrozně se mi líbila. Poprosil jsem ji o číslo. Pozval jsem ji na rande, začaly jsem se scházet čímdál častěji až si spolu začaly. Byl sem opravdu šťastnej, každej den mi říkala jak moc mě miluje. A na moje dvaceniny sem ji s tím hajzlem načamal v mým bytě a v mojí postely." Tina se zaxichtila. "Humus...Proto teď jako lákáš každou do postele, jo?" Tom se na ni rozzlobeně podíval. "Jo chci jí dokázat, že mám nakoždou, nějak se jí pomstít... Je to blbý co?" Tina se na něho usmála." No, jak se to vezme. Pokud tě to takhle baví, tak to není problém, ale pokud to děláš jenom kvůli ní, tak to je celkem průser...Já bych řekla, že jí je to celkem FUCK, ale možná, kdyby sis našel holku, po který jede hodně kluků, tak by jí to naštvalo, protože by věděla, že máš na lepší než je ona." Usmál se. "Jo, to máš asi pravdu." Zašklebila se. "Já mám přece vždycky pravdu."

Automatic

20. června 2010 v 10:41 | Mischa |  en
Automatic

You're automatic and you're heart's like an engine
I die with every beat
You're automatic
And your voice is electric
Why do I still believe?
It's automatic
Every word in your letter
A lie that makes me bleed
It's automatic
When you say things get better
But they never

There's no real love in you
There's no real love in you
There's no real love in you
Why do I keep loving you?

Feels automatic
Countin' cars on a crossroad
They come and go like you
Feels automatic
Watchin' faces
Don't know
Erase the face of you
It's automatic
Systematic
So traumatic
You're automatic

There's no real love in you..

Automatic - Automatic
Automatic - Automatic

Each step you make
Each breath you take
Your heart - your soul
Remote controlled

This life feels so sick
You're automatic to me

There's no real love in you
There's no real love in you

There's no real love in you
There's no real love in you

There's no real love in you..

Automatic (there's no real)
Automatic (love in you)
Automatic (Why do I?)
Automatic (keep loving you?)

Automatic
Automatická

Jsi automatická a tvé srdce je stroj
Umírá s každým úderem
Jsi automatická
A tvůj hlas je elektrický
Proč stále věřím?
Je to automatické
Každé slovo v tvém dopisu
Lež, která mě nutí krvácet
Je to automatické
Když říkáš, že věci budou lepší
ale nikdy

Není v tobě opravdová láska
Není v tobě opravdová láska
Není v tobě opravdová láska
Proč tě pořád miluju?

Cítíš automaticky
Počítání aut na křižovatce
přichází a odchází jako ty
Cítíš automaticky
sledování tváří
nevím
vymazání tvé tváře
Je to automatické
systematické
tak traumatické
Jsi automatická

Není v tobě opravdová láska..

Automatická-automatická
Automatická-automatická

Každý krok, který uděláš
Každý dech, který vezmeš
Tvé srdce - tvá duše
Řízené na dálku

Tenhle život cítí tak nemocně
Jsi ke mně automatická

Není v tobě opravdová láska
Není v tobě opravdová láska

Není v tobě opravdová láska
Není v tobě opravdová láska

Není v tobě opravdová láska..

Automatická (není v tobě)
Automatická (žádná láska)
Automatická (proč tě)
Automatická (pořád miluju?)

Automatická

Přeložila Mischa pro tokiohotel-mm-483.blog.cz
Kopírovat pouze se zdrojem

Dark side of the sun

20. června 2010 v 10:32 | Mischa |  en
Dark side of the sun

Hello!
Hello!

On the TV, in your face
On radio
It's a riot, it's a riot
They say no
You are frantic, don't you panic
Let it go
We are, we are, we are

In the cities, on the streets
Around the globe
They turn everything you love into verbot
From the cradle to the grave
Part of the show
We are, we are, we are
Radio Hysteria

Hello!
The end is near
Hello!
We're still standing here
The future's just begun
On the dark side of the sun
On the dark side of the sun


Hello!
Hello!

All the weapons
In your head
Under control
With their radars
They are chasin'
Our soul
Time is runnin'
But your future's
Long ago
We are, we are, we are
Radio Hysteria

Hello!....
On the dark side of the sun
On the dark side of the sun

Will you stand the pain
When I'm by your side
Will you follow me into the night
They're not gonna get us
We'll be alright
And one day the dark side will shine
For us
For us

Hello!...
On the dark side of the sun
On the dark side of the sun
Temná strana slunce

Haló!
Haló!

V televizi, tvoje tvář
V rádiu
Je to povyk, je to povyk
oni říkají ne
Jsi zběsilý, nepanikař
Nech to tak
My jsme, my jsme, my jsme

Ve městech, v ulicích
kolem zeměkoule
Změní všechno, co miluješ, v zákaz
Z kolébky do hrobu
Část show
My jsme, my jsme, my jsme
Rádiová hysterie

Haló!
Konec je tady
Haló!
Stále tady stojíme
Budoucnost začiná
Na temné straně slunce
Na temné straně slunce

Haló!
Haló!

Všechny zbraně
ve tvé hlavě
Pod kontrolou
se svými radary
Honí
Naši duši
Čas utíká
Ale tvá budoucnost
Před dávnou dobou
My jsme, my jsme, my jsme
Rádiová hysterie

Haló!...
Na temné straně slunce
Na temné straně slunce

Sneseš tu bolest
když jsem po tvé boku
Budeš mě následovat do noci
Nedostanou nás
budeme v pořádku
A jednoho dne bude tmavá strana slunce zářit
Pro nás
Pro nás

Haló!..
Na temné straně slunce
Na temné straně slunce

Přeložila Mischa pro tokiohotel-mm-483.blog.cz
Kopírovat pouze se zdrojem

Tome, i ty se jednou zamiluješ | 3.díl

8. června 2010 v 23:26 | Mischa

Rano se Tina a Tom potkaly na snídani. Tina nevěděla jak se k němu chovat, proto se od něho snažila držet dál a nevšímat si ho. Že by se jí to teda nějak dařilo, to se říct nedalo. Rychle se najedla a mazala k výtahu.

Čekala na výtah. Najednou přišel i Tom. Bylo hrobový ticho. "Ty se mi vyhýbáš?" Prolomil ticho Tom. "Ne." Odpověděla Tina a nastoupila do výtahu, Tom za ní. Zavřely se dveře a Tom ji k sobě přitahl a začal jí líbat. "Tak co nechcceš jít semnou ke mě, užijem si to spolu." Odstrčila ho od sebe a jednu pu vrazila. "Ne, já nechci Tome, myslela jsem si, že seš úplně jinej, ale v těch časácich tě odhadly. Vlastně ne, ty seš ještě stokrát horší." Tom se na ni naštvaně podíval. "Sem pro tebe moc dobrej, tak si to přiznej." Vrazila mu další. "Ty si teda věříš chlapče. Takovej namistrovanej borec, tohle, že je ten Tom Kaulitz na kterýho jsem se tolik těšila? Ne, to nejsi ty. Je mi z tebe špatně." Výtah dojel nahoru a Tina vystoupila, odemkla dveře svýho hotelovýho pokoje a zmizela.

Droga jménem TH 3.díl

8. června 2010 v 23:05 | Mischa |  droga jménem TH
Tom
Andy
Ráno jsme dojeli do Milána. Zjistili jsme kde kluci bydlí, lépe řečeno, kde bydlí Tom. Převlíkla jsem se měla jsem na sobě sexy prádýlko na to sem si dal župan a šla jsem ťukat k Tomovi

Tom otevřel dveře"sorry ale teť autogramy nedávám"rozdělala jse mžupan a řekla"vypadám na ot že chci autogram""to je jiná."Tak kde to máš nejradši""v koupelně""ok dáme si to v koupelně ovšem pod podmínkou že zavoláš ostatní a dostanu od všech autogram""jo "du jim zavolat"Tom volá otočenej k oknu a já pustila do pokoje Davida, jak Tom domluvil přitiskl mu k obličeji hadr napuštěnej chloroformem a Tom padl"honem za chvilku sou tu dalši"křičela jsem na Davida"já ho odtáhnu do koupelny"do pokoje přišel Gustav"Tome cos chtěl""ahoj Tom ti posílá dáraček ale máš si ho rozbalit až v koupelně"tam sme gustavovi taky dali čichnout chloroformu"a pak došli Georg a Bill, já dala čichnout Billovi a David Georgovi"a jak je odsud chceš dostat"ptal se David"víš jak je ten velkej vozík co vozijou uklizečky"tak běž pro něj jeden je na konci chodby zaděláme je prostěradlama"odvezli jsme dvojčata a zadním vchodem vyvyzli a zavřeli do auta zamkli auto a vrátili se pro géčka"pak sme nastartovali a jeli do Brna"Tom se na Českých hranicích začal probouzet tak sem mu dal čichnout jesště jenou a projistotu i zbytku"Alex zdědila po babičce zámek takže teď si žije jako princezna aspoň si ty dva týdny užije:-("vynesli sme kluky do jednoho sálu a v 7 ráno probudili Alex byla trochu smutná

Kaulitz nebo Kaulitz 23.díl Konec

8. června 2010 v 22:37 | Mischa
bill
Ráno se probudím ale Tom nikdy. "Tome??" křičím. dojdu do obýváku a Tom si prohlíží fotky"Tome" nevšímá si mě je zabranej do prohlížení příjdu blíž a sleduju na většině fotkách je s Billem"Tomísku co je, co se stalo"smutně se na mě podívá"byli jsme nerozluční, jakao jedna osoba a teď mě bude nenávidět je docela těžký si na to zvyknout"sedla jsem si vedle něho"pojď sem"a obejmula jsem ho"Tome to bude dobrý Bill je chápavej jenom to bude chvilku trvat, je to pro něj těžký, to prostě musíš pochopit, pro nás všechny je to těžky"Tom zvedne hlavu"jo no nevím, jestli mi odpustí, když jsem mu vzal to co tolik miloval, tebe"a zase se ke mě přitulil"tak ale v tom případě by snad měl nenávidět mě a ne tebe já jsem souhlasila s tím že chci být s tebou a klidně mu to pudu říct znovu"vykulí na mě ty jeho krásný hnědy kukadla"proč bys tam za ním chodila stejně tě teď nebude chtít vidět""zkusím to, protože tě miluju a nechi tě vidět takhle smutnýho, musím to zkusit"Tom se usměje"díky za snahu poklade""není za co"