Tome, i ty se jednou zamiluješ | 3.díl

8. června 2010 v 23:26 | Mischa

Rano se Tina a Tom potkaly na snídani. Tina nevěděla jak se k němu chovat, proto se od něho snažila držet dál a nevšímat si ho. Že by se jí to teda nějak dařilo, to se říct nedalo. Rychle se najedla a mazala k výtahu.

Čekala na výtah. Najednou přišel i Tom. Bylo hrobový ticho. "Ty se mi vyhýbáš?" Prolomil ticho Tom. "Ne." Odpověděla Tina a nastoupila do výtahu, Tom za ní. Zavřely se dveře a Tom ji k sobě přitahl a začal jí líbat. "Tak co nechcceš jít semnou ke mě, užijem si to spolu." Odstrčila ho od sebe a jednu pu vrazila. "Ne, já nechci Tome, myslela jsem si, že seš úplně jinej, ale v těch časácich tě odhadly. Vlastně ne, ty seš ještě stokrát horší." Tom se na ni naštvaně podíval. "Sem pro tebe moc dobrej, tak si to přiznej." Vrazila mu další. "Ty si teda věříš chlapče. Takovej namistrovanej borec, tohle, že je ten Tom Kaulitz na kterýho jsem se tolik těšila? Ne, to nejsi ty. Je mi z tebe špatně." Výtah dojel nahoru a Tina vystoupila, odemkla dveře svýho hotelovýho pokoje a zmizela.

"Kráva." Řikál si Tom sám pro sebe, ale přece jen na ni něco bylo, co ho nutilo ji nadbíhat. Má svou hlavu, je sexy, svůdná a nechce ho. Přesně tahle kombinace se mu líbila, zbožňoval, když holku musel dobývat. Skutečnej lovec. "Tome, co to zase vyvádíš?" Řekne Bill, kterej viděl vystoupit z výtahu naštvanou Tinu. "Nic, nestarej se."

Jě neco kolem půl jedné a Tomovi hrozně kručí v břiše, proto se chce vydat směr jídelna. Na chodbě ale narazí na svoji ex Zoe, která se plazí po tom hajzlovi. Tolik mu ublížila. "Tome, nic si z toho nedělej." Řekne Bill. Tom se na něho hnusně podívá, ale nemá sílu dodat nějakou ze svých jedovatých poznámek.
Tina se rozhodla, že se půjde najíst, otevře dveře a na chodbě stojí hajzlík Tom a oněmněle dse někam dívá. Podívá se na co se to vlastně dívá. Uviděla jeho ex s nějakým klukem. Chtěla mu dat lekci za to, co jí řekl v tom výtahu. "To je ale smůla co? Zřejmě ty mařky asi tolik nebavíš co? Jak tak pozoruju." Tom se na ni smutně podíval, přešela ho chuť k jídlu, tak zmizel ve dveřích svýho pokoje. "To jsi teda nemusela." Díval se na Tinu naštvaně Bill."Hele, já moc dobřevím, že to na tebe můj brácha zkouší a taky vím, že ti určitě řekl něco kvůli čem useš na něho naštvaná, ale ty nevíš proč je takovej a proč se tak chová. To všechno je kvůuli ní. Zlomila mu srdce. A on si těď myslí, že se jí pomstí tím, že se s každou vyspí... Já už se na to nemůžu dívat, úplně se ničí." Bill odešel a Tina se otočila zpátky. Měla by se mu omluvit. Co? Ona se mu chce vážně omlouvat? Nebo, že by ho snad litovala?
Zaklepala u jeho dveří. "Bille, jestli mě chceš zase poučovat a dodávat nějaký svoje připomínky, tak se radši otoč a běž zpátky." Ozvalo se za dveřma, ale nikdo nepřišel otevřít. Tina zaklepla znova, než se jí pan Kaulitz uráčil otevřít. "Co ty tady? Že by sis rozmyslela můj návrh?" Zašklebila se. "Ne, nerozmyslela. Přišla jse mse ti omluvit, ale ne za to co jsem ti řekla ve výtahu, ale za to před chvilkou. Víš, Bill mi všechno řekl." Tom protočil oči. "Aha, tak ty mě deš taky poučovat?" Tina zavrtěla hlavou. "Ne, jenom chci aby ses zamyslel, moc dobře vím jaký to je, ale pokud z tebe bude takovádle troska, tak to nikdy nezvládneš." Usmál se na ni. "Pojď dál... neboj se nekoušu... teda pokud nechceš." Tina se usmála dala mu pohlavek a vešla dovnitř.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lilith Lilith | Web | 15. června 2010 v 20:59 | Reagovat

povedený díl :-) je to skvělá povídka :-) už se těšim na pokráčko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.