Listopad 2010

Tom: The Sun is Gone.

28. listopadu 2010 v 21:52 | Mischa |  Tom - videa

Just breathe ; Tom K.

28. listopadu 2010 v 21:51 | Mischa |  Tom - videa[25.11.2010] Entrevista a Tokio Hotel en Lima

28. listopadu 2010 v 21:40 | Mischa |  videa - překlad


Bill: Když vidíte fanoušky poprvé, tak je to magická chvíle.
Otázka: Víte, že máte fanoušky i v Bolívii, Ekvadoru a Argentině?
Bill: Ano, slyšeli jsme o tom a víme, že i přijeli sem. Je to skvělý pocit pro kapelu, když jste daleko od domova a potkáte tam lidi, kteří zpívají vaše písně nebo když slyšíte vaše písně v rádiu.
Otázka: Je to jako když je vaše část i v různých dalších zemích?
Bill: Yeah, nikdy si na to nezvyknete, je to zvláštní pocit.
Otázka: Co vaše ceny, máte čtyři MTV Latin Awards.
Bill: Ano, myslím, že máme čtyři!
Otázka: To je ohromující!
Tom: Jsme velmi pyšní. Naši fanoušci jsou nejlepší, když dojde na hlasování. Je to pro nás dojemné, šílené!
Otázka: Nedávno jste dělali focení pro PETA. To je něco, co pro vás přichází naprosto přirozeně, tyhle kampaně?
Bill: Ano, protože Tom a já máme zvířata velmi rádi. Máme čtyři psi doma a milujeme je hodně. A když jsme na turné tak nám chybí, dva z nich s námi byli na minulém turné. Takže jsme měli dva psi v autobuse. A jsme vegetariáni.
Otázka: Jenom vy dva nebo i Georg a Gustav?
Bill: Ne, oni stále zabíjí zvířata! (směje se)
Tom: Rádi jedí maso a můžete to na nich vidět!
Bill: Děkuji, sbohem!

[27.11.2010] Skateboarding naprosto jinak!

28. listopadu 2010 v 16:45 | Mischa |  Tom's blog
Vítejně v Barceloně, kde Kilian Martin objevil svůj vlastní způsob pro skejtování... geniální!


Tom's Blog - tokiohotel.de

Best Of - shooting

28. listopadu 2010 v 16:41 | Mischa
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com


Kaulitz nebo Kaulitz II. - 2.díl

28. listopadu 2010 v 13:20 | Mischa |  Kaulitz nebo Kaulitz ??? II.
dvojčata
Dělala jsem věci do práce. Zdravku jsem sice dodělala, ale vůbec mě to nebavilo tak jsem si udělala ještě jednu školu. Takže teď je ze mě grafička, dělám různý reklamy, designy, dokonce jsem dělala i pár věci pro Tokio Hotel. Momentálně pracuju na grafice pro jednu německou show. Je to trochu makačka ty jejich požadavky, ale co já to zvládnu.

Asi v devět večer došel Tom donesl mi zas něco co by koupil Tom. Bylo to oblečení, který bylo černý a v kterým bych asi v zimě umrzla. Asi si to dokážete představit =D. Najedli jsme se, dívali se na filmy, tulili se k sobě, děllali jsme i Tomovu oblíbenou činnost =D. Ráno jsem se po těch činnostech probudila unavená, ale Tom má asi nějakej náhradní zdroj energie. Čekala bych, že když mu bude 26 tak se sklidní, ale on je pořád hyperaktivní =D.

Tom se sprchoval a já jsem chystala snídani. Zvonil mu telefon. Ani jsem se nedívala na číslo, protože jsem si myslela, že je to Bill. Zvednu to"Tome kde jsi, měl jsi tu být už před hodinou celej tejden se na tebe těším a ty se zrovna dneska musíš opozdit. Po chvilce Tom vyšel ze sprchy"nezvonil mi mobil?""jo""kdo to byl? Bill??""Jaka si Sofia prej se na tebe celej týden těší a stěžovala si, že máš zpoždění""co""jo, co s ní máš?"co?""no tak když jí po nocích píšeš smsky promiň dneska nemůžu ale pořád na tebe myslím nebo včera to bylo nádherný""ty se mi hrabeš v mobilu jo""spíš s ní?""cože?""spíš s ní""dobře pujč mi svůj mobil já se juknu jestli si nepíšeš s BIllem. Vůbec bych se nedivil kdybysmě s ním podváděla když si dokázala chodit s náma oěma naraz"jednu jsem mu vrazila"zamlouváš to to mi jako důkaz stačí"Bežela jsem do ložnice vyndala kufry a balila si oblečení. Tom zamnou přiběhl"Tino..to není řešení..měli bysme si o tom rozumně promluvit""tady neí o čem mluvit""kam chceš jít""kamkoliv jenom abych tady nemusela být s tebou"vzala jsem kufr a šla ke vchodovejm dveřím. Tom mě chytl za ruku"nikam nejdeš""asi ti uniklo, že o povolení se tě nikdo neptal""Já tě nikam nepustím""ale já se tě neptám jestli mě pustíš""kam půjdeš a co budeš dělat""to nevím prvně budu muset vysvětlit mýmu malýmu, že mu tatínka nepředstavím protože je to děvkař a nechci aby bylo sklamaný tak jako já""co? ty si těhotná""sbohem Tome"sjela jsem výtahem dolů"ale Tom to vzal po schodech a byl rychlejší než já, takže mě dole zastavil"ty jsi těhotná?""jo""proč si to neřekla""chtěla jsem než zavolala ta tvoje čůza""já tě nikam nepustím, čekáš moje dítě""jo co ta náhlá změna když jsem byla těhotná před pěti rokama tak si to nechtěl""byl sem vůl ale teď..""teď seš ještě větší. Víš co nikdo se tě o nic neprosí, bež si užívat s tou čůzou a mě nech bejt""ale já tě miluju""jo to jí říkáš taky""ne to říkam jen tobě""a to ti mám věřít? víš co....měj se"Sedla jsem do BMW a odjela.

pokračování příště..