Prosinec 2010


Breakfast with Tokio Hotel - Holiday Editions

19. prosince 2010 v 21:53 | Mischa |  NEWS

http://www.tokiohotel.com/3/media/image/ctradio-20101218120541-424_400.jpg

Nalaďte si na Vánoce a Nový rok rádiovou show "Breakfast with Tokio Hotel" na rádiu Cherrytree! Oba tyto dny budete playlist určovat vy!


source: tokiohotel.com

Charitativní aukce – hvězdy pomáhají dětem

19. prosince 2010 v 21:52 | Mischa |  NEWS
Naše charitativní aukce jdou do druhého kola. Opět nám pomáhají celebrity, aby se nasbíraly peníze pro děti, které je potřebují - a vy můžete také! Vydražte exkluzivní Meet & Greet nebo žádané sběratelské kousky celebrit!

Boty podepsané Tomem Kaulitzem

Zabalil si kufry a odstěhoval se do Los Angeles. Svým fanouškům ale zanechal něco jedinečného. Kytarista Tokio Hotel chce, aby se jeho fanouškům dobře chodilo. S těmito stylovými Reebok-teniskami by to neměl být problém. Pár je ručně podepsaný - Tomem osobně!

velikost: 37,5
aktuální nabídka: 51 €
velikost: 38
aktuální nabídka: 51 €
velikost: 38,5
aktuální nabídka: 61 €

New Dess

19. prosince 2010 v 12:40 | Mischa |  ich+blog
imagebam.com

Kaulitz nebo Kaulitz II. - 3.díl

17. prosince 2010 v 20:27 | Mischa |  Kaulitz nebo Kaulitz ??? II.
dvojčata
Slzy se mi kutálely po tvářích, myslela jsem, že nedýchám. Chtělo se mi křičet, chtěla jsem něco rozkopat, něco rozbít na kusy. Napadla mě i možnost, že to někam fiknu, ale pak sem si řekla, že to tomu drobečkovi co ve mě roste nemůžu udělat. No co první noc strávím někde na parkovišti a pak pojedu domů. Ale kam domů, mám jet za taťkou? Ne ten by me přemlouval ať se vrátím. Za mamkou do česka se mi taky nechce, to bude první místo kde mě bude Tom hledat. Jestli mě bude vůbec hledat. Kdybych jela k Simone, tak ta by mu hned zavolala. Kde by mě nehledal? Přemýšlela jsem celou noc co jsem spala v autě na parkovišti. Nebylo to moc pohodlný ale vracet se mi nechtělo.

Kam pojedu? Už vím, někdy se mu divím, že se semnou baví. Nejlepší kamarádi by si měli pomáhat. Jedu za Billem, doufám že mě Nina nevynese v zubech.

Zastavím před Billovým domem. Výjdu po schodech a zazvoním. Ozve se otrávenej Billův hlas"už du!!" Otevře dveře. "Tino? Co tady děláš? Co se stalo? Proč brečíš?""Bille!!"Vykřikla jsem a objala ho."Jak dlouho to trvá?" Bill nahodí nechápavej výraz."Jak dlouho mě podvádí?" Udivenej výraz pro změnu."A nedělej, že nic nevíš!!" Nadechne se. "Pojď dál. Co ty kufry? Máš vůbec dneska v noci kde spát?" Zavrtím hlavou. "Kdy si se to dozvěděla? "Včera večer." Vykulí oči. "Kde jsi byla celou noc?" Začnu si utírat slzy. "Spala sem v autě, na parkovišti, víš jak je kousek odtud" Znovu vykulí oči. "A proč jsi nejela rovnou sem?" Podívám se. "Když já jsem se bála, že semnou vyrazíš dveře. Víš až teď jsem pochopila jak ses musel cejtit a je mi to moc líto. Divím se, že se semnou ještě vůbec bavíš" Bill mě objal. "Známe se od malička a vím, že tě miluje Tom a ty jeho i když si to v tuhle chvilku nechceš přiznat. A to mi stačilo. To víš, že to bolelo, ale nechtěl jsem přijít o dva lidi na kterých mi záleží. Jste moje rodina" Usměju se. "Ale víš, že já nejsem tvoje rodina" Bill se zeširoka usměje. "Ty jsi jako moje rodina" Zhluboka se nadechnu. "Co je najednou seš celá bilá" Utíkala jsem na záchod a tam jsem to vyklopila. Dojdu zpátky za Billem. "Hele?? Ty jsi?? ehm.. těhotná?" Zazubím se. "A Tom o tom ví?""Jo""Já mu zavolám, že seš tady""Nee, Bille prosím"

Za chvilku někdo zvoní. Bill de otevřít. "Tak kde je?" Poznám Tomův hlas, kterej směřuje směrem ke mě." Nahodím naštvanej výraz. "Bille?!" Bill se zazubí"Promiň ujelo mi to" Protočím oči. "Jasně" Tom mě chytne za ruku. "Pujdeš semnou dom" Podívám se na Billa. "Bille můžeš tomuhle člověkovi říct, že s ním nikam nejdu a informovat ho, že jsem právě zvracela. Protože když ho vidím tak to asi vyhodím znova." Bill se nadechne, že něco řekne, ale Tom si stoupně přede mě. "já s tebou mluvím""Bille můžeš říct tomuhle člověkovi, že ho neznám, nikdy jsem ho neviděla a nepřeju si aby na mě sahal." Tom se mi podíval do očí a...

...pokračování příště...

50000 lidí

17. prosince 2010 v 8:10 | Mischa |  ich+blog
http://img823.imageshack.us/img823/6272/humanoidcitylive120.gif


 Včera mi přišel Mail, že na můj blog přišlo 50000 lidí. je to krásný číslo. Děkuju    všem, že sem chodíte. P.S. šup šup ať můžu oslavovat 60000 =D

Tom Kaulitz - Only Hope ♥

16. prosince 2010 v 18:55 | Mischa |  Tom - videa

InRock - Japonsko

16. prosince 2010 v 18:33 | Mischa
imagebam.comimagebam.comimagebam.com