Březen 2011

Kaulitz nebo Kaulitz | 11. díl

29. března 2011 v 19:14 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
"Tome, přestaň!" Šeptala Tina. "Proč? Nelíbí se ti to" Křenil se Tom. "Ne, fakt slez nebo jsme oba mrtví." Slyšela jak někdo odmyká. "Jsme mrtví." Tom se zarazil. Všiml si kam se Tina díva a otočil se. Ztratil balanc a spadnul na zem. "Bille." Čučel nechápavě. "Kur*a Tino myslel jsem, že jsme si to dost vyjasnily. Říkalas,že za ním půjdeš a vyjasníte si to a ty mě tady s ním ještě podvádíš jo?" Tina mu chtěla vysvětlit co se stalo, i když nevěřila tomu, že by uvěřil. Ale Tom jí předběhl. "Tina za nic nemůže. To já. Já sem se na ni vrhnul, ale ona mě bila pěstma do hrudníku a nadávala mi a říkal ať z ní slzu, ale já jí neposlouchal. Máš obrovský štěstí Bille, protože tě miluje. Víš co bych za to dal já?" Bill se zhluboka nadechnul. "Tak dobře Tino, jdeme, už jsem nikdy nepůjdeš, rozumíš?" Tom se hlasitě rozesmál. "Bojíš se, že by mi jednou podlehla? No ale nevím. jestli je dobrej způsob mlátit ji. Jaj, ono je tak těžký ji zakázat, aby chodila za kámošem z dětství co?" Bill zrudnul vzteky. "Tino, běž do auta!" Nelíbilo se ji, kam ten rozhovor začal směřovat. "Ne jsem tu vlastním" Bill zvýšil hlas. "Tak prostě pojedeš domů. Běž." Trvala si na svým. "Já nikam nejdu Bille!" Zakřičela.

Kaulitz nebo Kaulitz | 10. díl

28. března 2011 v 19:12 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
"Co to sakra meleš?" Pobaveně se zasmál. "Víš, že ti to neuvěřitelně sluší, když se zlobíš?" Usmál se na ni tím jeho šibalským úsměvem až se jí podlamovaly kolena. Nevěděla co s ní je. V duchu si říkala. "Si ze mě dělá pr*el nebo co?" naštvaně se na něho podívala a řekla. "Přestaň s tím jo?" Přitáhl si ji blíž k sobě. "No tak Tino nedělej fóry. Právě jsem ti řekl, co pro mě znamenáš. Mohla bys mi dát aspoň malinkou šancičku?" Kousl se do rtu. Tina pro změnu začala vyšilovat. "Nee Tome! Už jednou jsem ti to vysvětlovala. Říkala jsem, že tě mám ráda, ale miluju Billa. Myslela jsem, vlastně jsem spíš doufala, že tě to přešlo." Jeho hnědý oči posmutněly. "Mluvíš jako Bill." Otočil se a vypadalo to, že odejde. "moment, proto ses mi celý ty dva roky vyhýbala." Tina vykulila oči. "Nechápu co myslíš." Přišel blíž k ní. "Vyhýbala ses mi dva roky jenom proto, že jsi to měla nařízaný o Billa? Jen proto abys mu udělala radost? I když jsi mi tím ubližovala? Myslel jsem, že mě máš aspoň trochu ráda. Zklamala jsi mě." Otočil se a šel ke dveřím. "Tome, počkej! Bill mi nic nezakazoval. Já se s tebou nechtěla vidět. Myslela jsem, že když se nebudeme vídat bude to lepší, rozhodně jsem ti nechtěla ublížit, snažila jsem se právě o to, abys byl v pohodě." Otošil se a šibalsky se usmál. "Takže jsi právě přiznala, že jsi se mi vyhýbala?" Zavrtěla hlavou. "Ne, říkám, že sem se snažila ti neublížit a tak jsem se držela dál." Přišel k ní blíž. "Takže ses mi vyhýbala." Chvilku se dohadovaly, jeden tvrdil ano druhej ne. Nakonec Tina řekla. "A i kdyby tak co je to moje věc." Tom se zasmál. "Vždyť říkám, že ses mi vyhýbala."

Kaulitz nebo Kaulitz | 9. díl

27. března 2011 v 19:30 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
"Blbec." Říkala si pro sebe Tina svůj názor na Toma.
Tom nadrbou stranu si o Tině myslel úplně něco jinýho. Přemýšlel jak Tině vysvětlit svoje chování. Jak jí vysvětlit co cítí, když je s ní. Těžko by jí to popsal, protože to neumí vysvětlit ani sám sobě. Neuměl si vysvětlit to, že když je u ní tak, blekotá nesmysly a někdy i koktá. Neuměl si vysvětlit, proč mu srdce bije jako zvon když je u ní.
Z přemýšlení ho vyrušil Bill, kterej byl celej udejchanej a měl jazyk pomalu až na vestě. "Kde je Tina." Řekl po tom, co nabral dech. "Odjela." Odpověděl nechápavě Tom. Bill se na něj hnusně podíval. "Za to můžeš ty." Začal křičet a obviňovat Toma. "Kdyby sis občas dával pozor na hubu, tak se nic nestalo." Tom na něj vyletěl. "já za to nemůžu, že jsi ji bral s sebou. Řekl jsem ti, abys jí ode mě udržoval kilák daleko, pokud se zas nechceš hádat." Bill vykulil oči. "Ses snad pos*al ne? Jen proto, že jsi zamilovanej do mojí holky ji sebou nikam nesmím brát jo?

Kaulitz nebo Kaulitz | 8. díl

27. března 2011 v 18:47 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
Najednou začal na Billa křičet. "Co si jako myslíš?." Chvilku bylo ticho. "Co je mě po tom……Co je ti do toho? "Slyšela Tina krátký útržky jejich další hádky. "Proč jsi to udělal?....Cože?? ….Aspoň nekecej Bille." Křičel Tom. "Nee, vůbec…..já si to asi vymyslel." Hájil se Bill. "Jo?? …… Si z mě děláš pr**l?......Kur*a, proč si sem Tinu vůbec bral?." Rozkřičel se Tom. "Je to moje přítelkyně ne? ………To dá rozum."
Tina už to nemohla vydržet, protáhla se kolem Billa následně pak kolem Toma, kterýmu věnovala nejhnusnější pohled, jakej uměla udělat a pádila si to směrem k výtahu. "Tino, počkej!" Křičel na ni Bill. "Uvidíme se příště Bille. Nebo po tour až tady nebudu tvýmu dementnímu bratrovi vadit." Bill za ní ještě něco křičel, ale ona dělala, že ho neslyší. Nastoupila do výtahu a jela dolů. O patro níž za ní do výtahu nastoupila Tomova přítelkyně. "Ty jsi Tina, že.." Tina se na ni usmála. "Jo jsem , ráda tě poznávám, ale pořád nevím jak se jmenuješ." A přátelsky se na ni usmála. "Mě netěší a moje jméno tě taky vůbec nemusí zajmat." Tina vykulila oči. "Tak jo jak myslíš." Zrzka po ní hodila vražednej výraz. "Měla by ses držet dál od Tomíka. Jinak ti nakopu pr*el.

Kaulitz nebo Kaulitz | 7. díl

27. března 2011 v 16:02 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
Po dlouhém přemlouvání Bill nakonec přesvědčil Tinu, aby se přijela podívat na koncert do Hamburku. Sice jela nerada, ale chtěl Billovi udělat radost. Chvilku byla s Billem v backstage a potom šla zaujmout místo před pódiem. Chvilku počkala až se běžící, ječící fanynky poskládají a začne koncert.
Koncert začal samozřejmě písničkou "Komm". Tina byla moc ráda, že jako první je "Komm", protože je to jedna z jejich oblíbených písniček. Koncert pokračoval a pokračoval. Aspoň dvakrát za písničku Bill příšel k Tině a věnoval jí pobavený pohled, bylo na něm vidět, že má radost z toho že tam Tina přišla. Bylo na něm vidět, že ho to na podiu hrozně baví a snaží se za každou cenu pobavit fanoušky.

FAN FICTIONS

27. března 2011 v 11:57 | Mischa =D |  R*******


* KAULITZ NEBO KAULITZ ??? II. [1- ?]
* Rok: 2010
Když byly dvojčata Bill a Tom děti, hráli si s dvojčaty Tinou a Chrisem, jejich mamky se totiž kamarádili. Dvojčata K. byly do Tiny oba zamilovaní, Tina byla zamilovaná do Billa. Její rodiče se rozešli Chris zůstal s tátou v Německu a Tina jela s mámou do Česka. Když se Tina v osmnácti vrátí do Německa okamžitě se znovu zamiluje do Billa. Zdá se, že jsou dokonalý pár, ale pak to začne skřípat Bill má focení atd..dokonce i na její narozeniny si neudělá čas. Velkou oporou je pro ni Tom. Billovi výmluvi ji přestávají bavit a schází se častěji s Tomem. Když Billa podvede s jeho dvojčetem je zmatená. Do kterýho z nich je vlastně zamilovaná?

Kaulitz nebo Kaulitz | 6. díl

27. března 2011 v 11:42 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
Tina jela s Chrisem a taťkou domů. Místo toho aby se rozlívala z návštěvy u Trüpferů, seděla na zadním sedadle a ani nevnímal, že se jí Chris nebo táta na něco ptají. Nevnímala je, nevnímala ani to, že už zastavily u jejich domku v Magdeburku. Chris jí musel vyrušit z přemýšlení, aby vůbec vylezla z auta.
Vyšla po schodech do svýho pokoje, pustila si film a lehla si do postele, byla unavená. Dnešek jí celkem zmohl. Setkání po dlouhý době, vzpomínání, procházka s klukama v lese, navázaní vztahu s Billem, hádka Kaulitzovic dvojčat. Bylo toho na ni moc, snažila se usnout, aby nad tím nepřemýšlela, ale marně. Nepochopila proč s dvojčata, tak pohádaly. Nejdřív se k ní choval hnusně Tom, ale proč se k ní hnusně choval i Bill, to jí trápilo nejvíc. Proč se k ní Bill tak choval.

Kaulitz nebo Kaulitz | 5. díl

27. března 2011 v 10:53 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
Tina ho chvilku přemlouvala, ale pořád neotvíral. "Tome, otevři!" Slyšela jeho kroky. "Tome?" Stál za dveřmi, ale pořád neotvíral. Tina na něho začala bouchat. "Tome, ne**r mě! Já vím, že stojíš za těme dveřma. Otevři! Promím, prosím, prosím!!!" Uslyšela pootočení klíčem a pak zabraní za kliku, konečně jí otevřel. "No to je taky dost." Řekla naštvaně. Tom měl sklopenou hlavu a díval se do země, na Tinu se ani nepodíval. "Donesla sem ti ten prášek a taky něco na zapití na." Podala mu to, ale Tom se pořád díval do země. Tina si všimla, že tady něco nehraje. "Tome? Jsi v pohodě?" Neodpovídal, dělal, jako že tam vůbec není, jako by Tina byla vzduch. "Tome? Co se stalo?" Tom se na ni pořád nedíval. Po chvilce si všimla, že Tomovi se po tváři skutálela slza. "Tome, co je? Ty brečíš?"

Kaulitz nebo Kaulitz | 4. díl

26. března 2011 v 23:48 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
Šly do lesa. Došly na velkou louku a lehli si do trávy a povídaly si. "Nemáte někdo zapalovač?" Zeptal se Tom. "Tome ty nevíš, že v lese by se nemělo kouřit? No jasně, že mám jen musíš chvilku počkat. Za prvý ho musím najít a za druhý prvně si zapálím já." "Ty kouříš?" Divil se Bill. "Jo já myslela že, ty taky." Tom dostal záchvat smíchu. "Mno, ale ty jediná asi kouříš i zdravě co?" Tina nechápavě zakroutila hlavou a protočila očima. "Blbečku." Naštvala se. "Ale no tak Tino promiň já, to tak nemyslel." A díval se na ni psíma očima. "Hmm." Bill, kterej ležel vedle Tiny, ji neustále hypnotizoval pohledem. Nemohl se na ni vynadívat, byla krásná, byla prostě ta, kterou chtěl.
"Tak se na ni přestaň pořád tak dívat a konej." Smály se Billovi Chris a Tom. Tina se zvedla, podala Billovi ruku, aby mohl vstát i on. "Bille, jdeme se projít ty Tomovi keci mě fakt unavujou." Bill ani neodporoval a šel.

Kaulitz nebo Kaulitz | 3. díl

26. března 2011 v 21:49 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
Měli několik druhů zmrzliny, takže to tam v tu chvíli vypadalo jako v cukrárně. Čokoládová zmrzlina, jahodová, vanilková, malinová, oříšková na to pěkně šlehačku, polít čokoládou a nahoru ovoce, mňam. Skoro jak kdyby toho měly s Chrisem včera málo. Do kuchyně vešel Tom, chvilku uklízel nákup a pak se upřeně díval na Tinu jak chystá zmrzlinu. Otočila se na něho a začala se smát. "Co je?" Zeptala se po chvilce. "No nemůžu uvěřit tomu jaks vyrostla a zkrásněla." Usmála se. "Ty starej lichotníku, já jo? Spíš ty ne?" Rozřechtaly se a přitom si jeden druhýho detailně prohlížely. "Jejda, jak to můžeš mít, já bych dredy asi mít nemohla. Počkej, počkej, nic neříkej, to máš proto, abys to nemusel česat, jako malej si to nesnášel." Tom se usmál. "Právě si mě odhalila." Vykulila oči a dala si ruku před pusu, jako když se něco prokecne. "Jaj to bylo tajný? Tak promiň." Zas se oba rozesmáli a do kuchyně vešel Bill. "Čemu se tady tak tlemíte? Je vás slyšet až ven." Oba se na něho dívaly, ale nemohly se přestat smát. Bill přišel k Tině. "Tak já se s tebou ještě jednou přivítám. Ahoj, tys vyrostla." Tina se usmála. "Já jo? Se podívej na sebe, nemáte doma štafle, že bys mě je donesl, abych se ti vůbec mohla podívat do obličeje a zjistit jak vypadáš?" Bill se rozesmál. "Já nemůžu za to, že jsi prcek." Zašklebila se. "Já nejsem prcek, jenom ty seš moc vysokej." Usmál se. "Tak jo. Něco na tom bude."