Květen 2011

Tome, i ty se jednou zamiluješ | 4. díl

15. května 2011 v 12:26 | Mischa =D |  FF | Tome, i ty se jednou zamiluješ
"Neobjednáme si pizzu?" Řekl Tom, hned co Tina vešla. "Mě je to jedno, jak chceš." Podíval se na něho. "Tak povídej... co ti provedla?" Chvilku se díval do země, asi přemýšlel co má říct. "Seznámily jsme se na koncertě v Hamburku a hrozně se mi líbila. Poprosil jsem ji o číslo. Pozval jsem ji na rande, začaly jsem se scházet čím dál častěji až si spolu začaly. Byl sem opravdu šťastnej, každej den mi říkala jak moc mě miluje. A na moje dvacetiny sem ji s tím hajzlem načapal v mým bytě a v mojí posteli." Tina se zaxichtila. "Humus... Proto teď jako lákáš každou do postele, jo?" Tom se na ni rozzlobeně podíval. "Jo chci jí dokázat, že mám na každou, nějak se jí pomstít... Je to blbý co?" Tina se na něho usmála." No, jak se to vezme. Pokud tě to takhle baví, tak to není problém, ale pokud to děláš jenom kvůli ní, tak to je celkem průser... Já bych řekla, že jí je to celkem FUCK, ale možná, kdyby sis našel holku, po který jede hodně kluků, tak by jí to naštvalo, protože by věděla, že máš na lepší než je ona." Usmál se. "

Tome, i ty se jednou zamiluješ | 3. díl

15. května 2011 v 12:23 | Mischa =D |  FF | Tome, i ty se jednou zamiluješ
Rano se Tina a Tom potkaly na snídani. Tina nevěděla jak se k němu chovat, proto se od něho snažila držet dál a nevšímat si ho. Že by se jí to teda nějak dařilo, to se říct nedalo. Rychle se najedla a mazala k výtahu.
Čekala na výtah. Najednou přišel i Tom. Bylo hrobový ticho. "Ty se mi vyhýbáš?" Prolomil ticho Tom. "Ne." Odpověděla Tina a nastoupila do výtahu, Tom za ní. Zavřely se dveře a Tom ji k sobě přitahl a začal jí líbat. "Tak co nechceš jít se mnou ke mě, užijem si to spolu." Odstrčila ho od sebe a jednu pu vrazila. "Ne, já nechci Tome, myslela jsem si, že seš úplně jinej, ale v těch časácich tě odhadly. Vlastně ne, ty seš ještě stokrát horší." Tom se na ni naštvaně podíval. "Sem pro tebe moc dobrej, tak si to přiznej." Vrazila mu další. "Ty si teda věříš chlapče. Takovej namistrovanej borec, tohle, že je ten Tom Kaulitz na kterýho jsem se tolik těšila? Ne, to nejsi ty. Je mi z tebe špatně." Výtah dojel nahoru a Tina vystoupila, odemkla dveře svýho hotelovýho pokoje a zmizela.

Tome, i ty se jednou zamiluješ | 2. díl

15. května 2011 v 12:17 | Mischa =D |  FF | Tome, i ty se jednou zamiluješ
"Co? Já, že mám jed na ceny Echo a dokonce jsem i nominovaná? To si ze mě děláte prdel ne?" Křičela Tin štěstíbm bez sebe ns svůj tým. Ti jen zavrtěly hlavou. "Ale co si vezmu na sebe? a... co budu zpívat ...a." Nevěděla co říct dřív. "Uklidni se." Klidnila ji její stylistka a nejlepší kamoška Sandy. "Už jsem ti nachystal krásný šaty." Usmála se na Tinu. "Ok díky, ty seš zlatíčko, máš to u mě." Poplácala Sandy po rameně. "Jo, málem bych zapomněla. Prej tam budou Tokio Hotel... osobně." Tina vykulila oči. "Tak v tom případě, mi ty šaty ukaž." Obě se začaly smát. "Zbláznila ses? Korzet? To jako mám být celej večer jak sardinka v jogurtů?" Smála se Tina. "Jo, ale zaručuju ti, že s Tomem to šlehne. Víš co ty máš svoje prsa velký a když si vezmeš ještě kortet... no minimálně se poslintá." Obě se začaly smát.

Tome, i ty se jednou zamiluješ | 1. díl

15. května 2011 v 12:13 | Mischa =D |  FF | Tome, i ty se jednou zamiluješ
Hotelový pokoj 483
Tom Kaulitz leží nahý ve své posteli, vedle sebe holku u který ani neví, jak se vlastně jmenuje. Zajmá ho jen to, jestli mu ta holka dá to, co opravdu chce. Na rozdíl od svýho jednovaječnýho dvojčete, který věří na velkou, opravdouvou, nehynoucí lásku, je Tom spíš zaletavej typ. Prostě pryvý opak, zvláštní, jak může být každej z nich jinej. Tom holku ráno vykopne, naslibuje jí hory, doly a v dalším městě už si hledá jinout, která by byla ochotná dát mu co chce. To ještě hošánek neví, co ho čeká.

Kaulitz nebo Kaulitz | 23. díl - KONEC

13. května 2011 v 0:47 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
Asi o dva měsíce později
Tom chodí jako tělo bez duše. Bill se s ním nebaví, nebere mu telefony, vyhýbá se mu. Tom skoro nejí, nemůže spát a pak je schopnej celej den prosedět na sedačce a čučet od země.
Tina se ráno probudí, ale to kouzelný stvoření jménem Tom vedle ní neleželo. Vstala z postele a pádila do obýváku. "Tome?" Vůbec jí nezaregistroval, nic kolem sebe nevnímal, jen se díval na fotku. Všude po obýváku byly roztahaný alba a krabice s fotkama. "Tomíšku." Přišla k němu, dala mu pusu do vlasů a objala ho. "Byli jsme nerozluční, jako nejlepší kamarádí, jako jedna osoba a teď? Bude mě nenávidět a už navždycky...je těžký si na to zvyknout." Sedla si vedle něho. "Pojď ke mě." Snažila se ho nějak rozveselit, ale marně. "Tome, to bude dobrý. Bill to časem pochopí, sice to bude trvat nějakej čas, ale jo. Vždyť jste jednovaječný dvojčata, on přece musí vědět jak se cítíš. A myslím, že on je i šptnej z toho co ti řekl." Tom zvedl hlavu. "NEvím ,jestli mi někdy odpustí, když jsem mu vzal to jediný co miloval. Vzal jsem mu tebe." Tina ho pohladila po jeho andílkovský tvářičce.

Kaulitz nebo Kaulitz | 22. díl

12. května 2011 v 23:55 | Mischa |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
Tina se ráno probudila v Tomově obětí. Tomík spinkala a vypadal jako andělíček, proto ho nechtěla budit. Lehla si opatrně a potichoučku jako myška zpátky, aby ho nevzbudila.
Najednou ji probudila pusa na tvář. Otevřela oči, uviděla ty krásný dvě Tomovi čokoládky, zavřela oči a řekla: "No, výrobci budíku se vytáhly, ale, že by se po tom člověk nějak extra vzbudil to se říct nedá." Najednou, cítila Tomovy rty na svým krku. "Co to děláte, pene Kaulitz?" Otevřela oči, pohladila ho po tváři a políbila ho. "Zkouším novou metodu buzení, slečno Werner." Usmála se, odstrčila ho a lehla si na něho. "Tak, teď seš můj zajatec a jelikož Christince se chce ješte spinkat, tak tě povyšuji na post mýho polštáře. Mě se tak krásně spinka, když jsem u tebe." Tom se na ni usmál tím svým šibalským úsměvem. "Ale Christinko moje milovaná, vždyť už je pátek." Líbla ho. "No a?" Tom se zvedl z postele. "No nic, já jen že už je deset a za půl hodiny odjíždíme na letiště a jak se tak dívám, tak ty ještě nemáš zabaleno co?." Tina vyskočila z postele jako kulovej blesk. "To si mě nemohl vzbudit dřív?" Tom ji dal pusu do vlasů. "Kdo říkal, že mě povyšuje na polštář a že se mu hezky spinká když je u mě?" Pohladila ho po nahých zádech. "No jo na někoho se vina svalit musí."

Kaulitz nebo Kaulitz | 21. díl

12. května 2011 v 20:34 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
Rano se Tina probudila celá rozlámaná, pořád ji otravovalo poskakování mobilu po nočním stolku. Chtěla se podívat kolikrát jí ještě Tom volal. Vzala mobil a čučela na display jako vyvoraná myš. Padesát zmeškaných hovorů a asi čtyřicet z toho od Billa. Nechtěla se tím zaobírat, převlíkla se, udělala ze sebe člověka, potom šla dolů kde pozdravila mamku a babičku a nakonec si nachytala snídani. Po tom zákroku byla pořád ještě unavená, oblblá a sem tam se jí trošku motala hlava. Rozhodla se, že se bude jenom válet, však co by taky dělala, noťas má sice sebou, ale zrovna teď nemá na práci pomyšlení. Bude prostě odpočívat, když může tak co, i mamka ji několikrát posílala odpočívat.

Kaulitz nebo Kaulitz | 20. díl

9. května 2011 v 18:46 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
V Brně si Tina převzala svoje BMW a zavazadla a jela za mamkou.
Přišla jí otevřít babička, radostí ji vytryskly slzy a objala ji, přesně jak okdyž byla malá. "Kde je ta delegace? Víš, otčím a sestřiča." Zeptala se Tina po chvilce. "Stalo se hodně věcí za tu dobu, co jsi tu nebyla. Tvoje mamka se díky Bohu, před dvěma měsícama s tím, promiň ten výraz, idiotem rozvedla a minulej měsíc se odstěhovali." Smála se babička. "Tak to je super, jsem moc ráda a kde je mam..." Přerušila ji dřív než to stihla doříct. "Zlatíčko, jsem tak ráda, že jsi tady. A kde máš Billa?" Tina se neudržela a slzy se daly na pochod. "Mami, můžu tady nějakou dobu zůstat." Objala ji. "To víš, že můžeš. Jak dlouho budeš chtít, ale musíš mi říct, co se stalo. SLibuješ?" Tina přikývla, vzala si kufry, zamkla auto a vydala se do svýho českýho pokojíčku.

Kaulitz nebo Kaulitz | 19. díl

9. května 2011 v 17:34 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
A nastal den D. Tina měla jet do nemocnice pro výsledky. Myslela, že jí rupnou nervy, že ji tefí šlak nebo že dostane infarkt. Nejvíc ji naštval fakt, že Bil všude chodí na čas, ale zrovna tenhle den se musí opozdit. Divila se, že ho nevykopla ze dveří. Dívala se z okna až jeho audina zabočí za roh. Vyběhla z domu, sedla do BMW a jela směr nemocnice.
Skoro běžela, když jí na recepci řekli, kde si vyzvednout výsledky. Dali jí velkou obálku, vysvětlili jí kde je co napsaná a pápá. Tina jela domů, neměla odvahu tu obálku otevřít.
Odemkla dveře, rozvalil se na sedačku v obýváku a hypnotizovala obálku na konferenčním stolečku. Měla strach jí otevřít. Chodila kolem ní jako lev v kleci. Má, nemá, ale co stejěn se to jednou musí dozvědět. Rozlepila obálku, detailně si všechno pročetla a udělalo se jí šptaně. Šla si umýt oblíčej studenou vodou, doufala, že se jí to jenom zdálo, ale když přišla do obýváku a přečetla si to znovu, nic se nezměnilo. Modlila se, ale zřejmě tam nahoře maj důležitější věci na práci.
Bude zbabělá uteče domů, ale kam domů do Česka? Narodila se přece v Německu, vždyť je doma, kam bychodila? Přece nepřichází v úvahu, aby přišla za Billem a řekla: "Bille nevím jak to říct, ale jsem blbá, nezodpovědná coura a to dítě co čekám je tvýho dvojčete Toma. Tak promiň." A co druhá možnost, jít za tím člověkem, kterýho už nehce v životě vidět? Ne! Vždyť jí přece řekl, cituji: "Necháme to tak, že je Billa, stejně bude lepší taťulda než já. Vyřešte si s Billem svý problémy samy švagrová." Přitom tenhle problém je jeho. Nechtěla na to myslet. Schovala obálku, zakotvila v obyváku na sedačce a pustila si film.

Kaulitz nebo Kaulitz | 18. díl

9. května 2011 v 16:33 | Mischa =D |  FF | Kaulitz nebo Kaulitz ???
"Jen klid." Říkala si sama pro sebe, jako by ty slova měly nějaký blahodárný, léčivý úřinky, ale moc jí to nepomáhalo. Musí jím to říct, ale komu? Co když jí Tom nebude chtít, když zjistí, že je těhotná a co hůř co když jí bude chtít, ale bude to Billlvo? A jak by to zvládal Bill, kdyby věděl, že ho jeho přítelkyně podváděla s jeho dvojčetem a že to dítě je Toma? Půlku dne si pořád pokládal ty samý otázky, vrtalo jí to hlavou, nechtěla na to myslet, ale prostě to nešlo. Když se rozhodla, že se tím přestane zaobírat, tak to vydržela asi pět minut. Rozhodla se, že to někomu musí říct, rozhodla se, že pojede za Tomem. Sedla do auta a tam půl hodiny váhla nad tím jestli má nastartovat nebo se vrátit a snažit se nemyslet na to. Zvolila variantu číslo jedna a asi za deset minut stála u dveří Tomova bytu.