Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 3. díl

13. září 2011 v 10:00 | Mischa =D |  FF | Dunkelheit, Liebe, Hoffnung
Zamkli dům, Amy vyjela z autem a jeli směrem k hale. Všude po městě plno plakátů, kolem chodili fanynky, jena měla tričko s nápisem:"miluju Toma", druhá zas měla transparent:"Bille, udělej mi dítě". Amy nestačila žasnout nad tím co si ty holky jsou schopny vymyslet. Nejvíc ji dostal transparent na kterém bylo napsáno: "Německo bez Tokio Hotel, je jako sex bez orgasmu." Dlouho se s Izzy takhle nezasmáli.
"Co ty kde máš nějakej transparent třeba: "Bill, chci těznásilnit!" anebo něco podobnýho,"dělala si Amy srandu ze svojí malé sestřičky. "Haha, to bylo zase vtipný, mohla bys být komikem."
"Vážně, děkuju, právě si objevila můj skrýtý talent."
"To byla ironie"
"Vážně, ty jsi tak zlá." A dál se izzy smála.
Přijeli k hale, ale samozřejmě všude dav ječících fanynek a plné parkoviště. "Sakra, co teď za deset minut začíná koncert," zaklela Amy. "Jen klid jdu to zařídit," usmála se Izzy a vylezla z auta. Přišla k jednomu autu co stálo na parkovišti a jemně do něho drcla, tak jemně, že skončilo na zdi protějšího domu. "Prosím, račte, máte tady krásné místo k zaparkování," a pobaveně se culila na naštvanou Amy. Amy vypla motor, vytáhla klíčky, velezla z auta, zamkla a spustila na svou sestru: "víš, že je tohle ničení veřejnýho majetku?"
"Klíd, nikdo mě neviděl, všichni sou u haly"

"No jen, aby, jestli tě někdo viděl, tak následky si poneseš sama, je ti to jasný?"
"Jo jasný, klid, jestli mě někdo viděl, tak se stane mojí večeří."
"Ok, ale nenadělej kolem sebe svinčík a pak si pořádně umýj pusu," troch use uklidnila. "Doufám, že ti lidi, kterým si právě zdemolovala auto nebyli z druhýho konce republiky," a podívala se káravě na svou sestru. "Klídek byli místí, podívala sem se na značku než sem jim do toho auta jemně drcla," zubila se Izzy. "Ok, tak fajn, jdeme a nebo se tady budeme dohadovat kvůli kravinám"
"Tys s tím začala, ale víš co přestanem. Jdeme na Billíska."
"Na Tokio Hotel"
"No na ty deš ty, já tam du jenom kvůli Billískovi."
"Jo, tak se z toho nerozteč."
Dostali se do haly, jelikož mají o trošku větší sílu, dobře o trošku víc, tak dostat se do první řady pro ně nebyl vůbec žádný problém. Jediné z čeho byla Amy nervozní bylo to, že se dostali zrovna na Tomovu stranu. Začal koncert. Nejdřív se z mlhy vynořil Gustav a jeho bubny, pak Tom a Georg a nakonec Bill. Izzy se podle Amy choval jako malá puberťačka, ale nějak to neřešila, měla radost, že se její sestra baví. Kluci koncert začali písničkou "Komm", takže naše upírky byli nadšeny, protože je to jedna z jejich oblíbených písniček. Amy i Izzy zpívali a skákali, jak kdyby jim opravdu bylo osmnáct a patnáct.
Amy zpívala, po prvních pěti písničkách však musela přestat. Ucítala nádhernou vábivou vůni, sladkou a neodolatelnou. Vůně byla jako čokoláda, čím víc ji cítila tím chtěla víc. Najednou si uvědomila odkud ta vůně přichází. Přišla na to ve chvíli, kdy se její oči setkali s těma krásnýma očima toho kluka s šibalským úsměvem. Tom Kaulitz. Zatřásla ze sestrou aby pochopila, co se s ní děje a nafingovala svoje omdlení. Ošetřovatelé vytahli jí i její sestru z davu a zavedli je někam do zákulisí.
"Promiň, zkazila sem ti koncert," omlouval se Amy. "To nic, pojedeme dyštak příští týden do Berlína."
"Jo, klidně." Ošetřovatel přišel k Amy, "tak zatím zůstanete tady slečno, nějak se mi nelíbí váš puls," oznámil jí. Mno tak to je jasný, že se ti nezdá můj puls, když su mrtvá ty idiote.
Zůstali tam až do konce koncertu, ale protože si slíbili, že pojedou i na koncert do Berlína, tak je to ani nějak nerozčilovalo. Amy dostal strašný hlad a ten upír se v ní ještě zdaleka neuklidnil. Odtáhla ošetřovatele na záchod a tam ho vycucla do poslední kapky krve.
***pokračování příště***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.