FF | Dokonalá mrcha

Dokonalá mrcha | 2. díl

12. září 2011 v 18:00 | Mischa =D
"víš…Lin' neříkej,že aspoň netušíš proč?" "ne fakt nevim" řekla Linda. Lhát jí šlo taky dobře. "dobře…prostě…měla sem strach,že prostě…aby to nedopadlo jako s Davidem,nebo Hansem" řekla smutně Denisa. "jo takhle…no…myslim,že u Billa to nehrozí ne?" "snad ne..hele nebuď naštvaná jo? Já vim,že si za to nemohla,byla to chyba těch kluků. Nebyli spolehliví. S Billem…to prostě vydrží"řekla pevně Dee.
Linda se musela v duchu pousmát. Ano dobře si vzpomínala na oba kluky o kterých byla před chvilkou řeč. A že to nebyla její chyba?To se říct taky nedalo! Provokovala je,sváděla..bavilo ji si s nimi zahrávat a když jí nakonec podlehli,tak se na ně vykašlat. Když to poprvé provedla své sestře,která chodila v tu dobu s Davidem…prostě jí došlo až pozdě,jak to sestru zraní. Zařekla se,že to už nikdy udělat nemůže,protože vidět Dee smutnou a v depresi se jí nelíbilo. S dalším klukem,který přišel po Davidovi nic neměla. Jen na něj házela své úsměvy,avšak za jejich brzký rozchod nemohla. Sice to byl ten kluk,kdo to skončil,ale o Lindu se pak nezajímal. Jenomže! Pak přišel Hans. Neodolatelný blonďák se zelenýma očima. Prostě strašně přitažlivý. A Linda se neudržela. Ani ne za měsíc už byla s Hansem v posteli a další dva to s ním táhla za zády Dee. Když už pak Hans řekl Denise,že to tak nejde dál a že se zamiloval do její sestry byla Dee Dee na zhroucení. Jenomže Lin' trvalý zájem ani o Hanse neměla. Ten se pak strašně rozzuřil a vyklopil Denise všechno o jejich zahýbání. Ale ještě sem nemluvila o další výhodné Lindiné vlastnosti- "důvěryhodnost" spíše přesvědčivost. Důvěryhodnost Linda neměla,ale spíš jí jen vzbuzovala. Řekla Denise,že si to Hans všechno vymyslel,když ho odmítla. Musela lhát,nechtěla ztratit svojí sestru a ta jí k Lindinému štěstí úplně uvěřila-"přece by mi moje sestra nelhala"říkala si Dee. Sice se pak zase topila v depresích,ale Lindu to už ani moc nemrzelo. Pocit viny vyprchal…
Teď to možná vypadá,že Linda nebyla schopná mít vlastního kluka…najít si někoho,aniž by ho musela ukradnout své sestře,ale tak to nebylo.
Linda mohla mít skoro každého na koho si ukázala. To samé Denisa,ale přece jen měla Linda větší zástup kluků. Bylo to tím,že obě zdědily přirozenou krásu po své matce. Jak víte, v Německu není zrovna moc krásných holek,takže to byla nesmírná výhoda Dee a Lin'.
Linda byla možná o něco hezčí než Denisa,ale povahově se jí vyrovnat nemohla. Denisa byla vždycky ta holka,se kterou si můžete popovídat o všem. Poslouchala lidi,byla milá a proto měla spousty přátel. Navíc měla neskutečně velký smysl pro humor. Jenom neměla moc dobré sebevědomí,což byla škoda. Rozhodně si mohla věřit víc,ale byla přesvědčená,že není ani moc hezká…ani moc chytrá. Přitom byla. Viděla se pořád ve stínu svojí "dokonalé"sestry,ale na to už byla zvyklá.
Linda…hodně sebevědomá. Věděla,že je hezká. Sice nebyla tak chytrá ani přátelská jako Denisa,ovšem uměla se dobře chovat,uměla být elegantní i trochu ztřeštěná-to většinou jen,když se hodně opila. Měla velké sebekontrolování,už sem mluvila o přesvědčivosti. Velký smysl pro humor měla také. Ještě musim říct o jejím obrovském smyslu pro pohyb,zejména tanec. Tancovala dokonale. Dobře cítila hudbu,měla hudební sluch ..
"Bille,kde seš tak dlouho?"otevřel Billovi s překvapeným výrazem Tom-jeho bratr. "babči a dědkové už sou dávno tady..čeká se jen na tebe" dodal s úsměvem. "no čau"taky se musel zasmát Bill. To byl celý jeho bratr. Samé vtipny a podobně. Se Svým bratrem se nikdy nenudil. "byl sem vyprovodit Dee a nějako sem se u nich zasek.." "prasata nadržený"zasmál se Tom "Tome,ty pořád myslíš akorát na to jedno!! Sme to nědělali…užili sme si dost v hotelu :D"oba se zasmáli "tak cos tam teda u ní dělal tak dlouho?" "zakecal sem se s ní a její sestrou.." "ona má sestru?" "vždyť sem ti to řikal ty blbečku…má dvojče" "fakt?taky je to taková kočka jako Dee? Nechceš mě s ní seznámit?" vypadlo hned z Toma. "brzdi. Musim ti něco říct…tak sexy holku sem snad v životě neviděl" "takže je ještě hezčí?" "to nevim…je taková jiná..zároveň dost podobná Dee…nevim jak to popsat,prostě…je k sežrání…fakt hustá holka" "tyyvoe :)" pronesl Tom. "ale bacha takový holky sou většinou trochu mrchy,protože to o sobě věděj…"řekl Tom "Linda není mrcha Tome…zdá se dokonalá…milá a prostě kus" "uhm.."zamyslel se Tom "a já chtěl mrchu..takový holky mám rád" oba bratři se zasmáli "ty seš hroznej Tome.." "hele a doufám,že tohle nějako nenaruší tvůj vztah k Dee" "ne toho se nebojim…ona je moje zlatíčko…nenechal bych to zbořit kůli jiný holce. Navíc její sestra…to by jí asi dostalo." "to bych řek."
Kluci si ještě chvilku povídali u dvěří,ale pak už museli jít ke svojí rodině.

Dokonalá mrcha | 1. díl

11. září 2011 v 18:08 | Mischa =D
"Lin'! No tak Lin' kde seš?Už sem doma a chci ti někoho konečně představit!" Volala Denisa na svojí sestru. "Já tě slyšim,nemusíš tolik ječet…co se děje,btw vítej doma!" odpověděla Linda z koupelny,která se nacházela poblíž vchodových dveří,kde si právě sundávala Denisa a její kluk boty. "pojď sem,chci ti někoho konečně představit" "moment,jen si domaluju lesk na rty a hned sem u vás"ozvalo se z koupelny…
Bill zvednul obočí v pobaveném výrazu. "no to je celá vona,vždyť sem ti říkala,jaká je :)"usmála se Denisa na Billa. Ozvalo se bouchnutí dveří a Linda šla přivítat svojí sestru a taky byla hodně zvědavá na kluka,kterého si přivedla Denisa.
"čaau:)"došla až k nim a hodila na ně jeden ze svých okouzlujících úsměvů. Bill stál a zamyšleně sjel Lindu pohledem. "Dee Dee,už si mi chyběla!Bylo tady moc ticho bez tebe!" Linda objala svojí sestru. "Mně už se taky stejskalo…a tohle-to je Bill"řekla hrdě Denisa. Linda k němu natáhla ruku a zopakovala úsměv. "moc mě těší,jsem Linda,ale to už určitě víš. Ráda tě konečně poznávám.." tyhle řeči a okouzlující úsměvy…na to byla Linda profík. "i mě těší.Dee o tobě hodně mluvila.Rád tě poznávám"řekl Bill a na tváři se mu taky objevil úsměv. Možná upřímnější než ten Lindin.
"tak poďte,musíte mi vyprávět jak ste se měli…zajimá mě to a hodně"došli až do kuchyně,kde si všichni sedli ke stolu. "kdo si dá kafe?" Denisa i Bill by kafe rádi. Denisa se zvedla,že své sestře pomůže,ale ta jí poslala zpět ke stolu "nech toho a sedni si,dneska se o vás postarám já.navíc,stejně musíte bejt unavený z tý dlouhý cesty…"
Linda obstarala všechno možné občerstvení a usadila se zpět ke stolu. "tak co jak bylo?" položila jednoduchou otázku… Denisa s Billem začali vyprávět o dvou týdnech co byli pryč. A kde že byli? Billova skupina měla pár koncertů po Německu a Bill chtěl vzít Denisu s sebou. Tenhle pár spolu už byl něco kolem půl roku,přesto Linda mohla poznat Billa až dnes. Byl hodně pryč a každou možnou volnou chvilku trávili spolu.Je jasné,že chtěli soukromí a ne ztrácet čas povídáním si s Denisy sestrou. Až dnes nastal ten okamžik,kdy se Bill s Lindou konečně potkali.
"takže koukám,že ste si to tam asi dobře užili co?"shrnula to Linda. "jasně,bylo to skvělý,škoda,že už sme museli zpátky domů."odpověděla Denisa. Bill se kouknul na hodinky a pak se trošku zděsil. "sakra,vždyť já tě jen jel doprovodit,místo toho už tu jsem přes hodinu.Dneska je rodiná večeře…to nesmim propásnout." Všichni se zvedli a dívky šly vyprovodit Billa ke dveřím. Denisa ještě dostala od Billa krátkou pusu na rozloučenou a se slovy "zítra zavolám Dee"se za Billem zavřely dveře zvenku. Linda by lhala,kdyby řekla,že by jí taky taková pusa na rozloučenou vadila. Bill se jí líbil a to dost,byl prostě něčim zvláštní,vyjímečný…zajímavý člověk,kterého určitě stojí za to poznat blíž.
"Tak co na něho řikáš Lin'?" zeptala se s úsměvem Dee Dee. "milej kluk,vypadá dobře,i když musim říct,že trochu zvláštně.." "já vim to jeho líčení a tak." "je hezčí než z časopisu"řekla Lin'. "viď?taky si myslim,navíc…když ho poznáš blíž,tak zjistíš věci,který bys do něho naprosto neřekla" "například?" "je moc hodnej,citlivej,má rád malý děti..víš je prostě jinej,než je jeho vzhled" "aha,tak takhle to myslíš. No tomu věřim,protože když se koukneš do jeho očí,tak vidíš takovou něhu" "jo přesně!toho sem si taky všimla hned napoprvý,když sem ho viděla"řekla zasněně Dee Dee.
"víš stejně mě trochu štvalo,že ho vlastně jakoby neznám.ste spolu už přes půl roku a ty jsi mi ho představila až teď" Linda se prostě musela zeptat. Denisa reagovala přesně,jak Linda čekala. Sklopila oči a koukla se do země. Vlastně Linda začínala tušit,proč tak dlouhou dobu nesměla znát Billa.
 
 

Reklama