FF | Dunkelheit, Liebe, Hoffnung

Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 16. díl KONEC

30. září 2011 v 10:00 | Mischa =D
Tom vzal nůž, kterým si před chvílí rozřezal ruku, aby se Amy mohla napít jeho krve, a zabodl si ho do břicha! Amy zakřičela, "Ty idiote, cos to udělal!?" Kousla se do ruky až se na její ruce objevil rudý potůček. "Napij se!"
"Ne!"
"Proč?"
"Protože bez tebe nemám důvod žít!"
"Tome, přestaň napij se!"
"Miluješ mě?"
"Jo, spokojenej?" Tom chytl její ruku a napil se její krve. Amy mu vyhrnula tričko a sledovala, jak se rána hojí. Dala mu pusu na čelo. "To už nikdy nedělej," Skočila na něho a začala ho zuřivě líbat. "Wauuu!"
"Co je?"

Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 15. díl

26. září 2011 v 10:00 | Mischa =D
Se zaslzenýma očima se podívala na Toma. "Zabij mě!"
"Co?"
"Zabij mě! Prosím!"
"Ne!" zakřičel Tom na celý pokoj. "Proč?" podívala se na něho naštvaně Amy, "co ty můžeš ztratit?"
"Tebe!" Amy se zarazila, nevěděla, co má říct, ale s tím ji pomohl Tom. "Já tě nezabiju, nechci, nemůžu, nedokážu to," pohladil ji po tváři a políbil ji. Amy se po chvilce rychle otočila, zakryla si obličej. Tom ji pohladil po vlasech, "přede mnou se nemusíš schovávat." Amy váhavě sundala ruce z obličeje a podíval se na Toma. Tom ji pohladil po rtech, "Tome, ne ja…" přerušil ji Tom. "Já se nebojím, a vždyť to není zas tak strašidelný, nevím čeho sem se na tobě bál."
"Děláš si srandu, že jo? Se podívej jak su odporná s tímhle upířím xichtem."
"Si nádherná."
"Ty sis předtím něco dal, že jo?"
"Ne, pro mě si nádherná."
"Tome, já.." přerušil ji Tom polibkem.
"Hele, chtěls tady být semnou, tak fajn, ale já jdu spat dobrou noc."
"Odkdy spíte v noci."
"Od tý doby co se snažíme žít jako lidi a chceme vstávat ráno," zhluboka se nadechla, až se jí obličej spravil do normální podoby. "Vždyť říkám, že si nádherná." Amy se zašklebila, "dobrou noc, Tome," a lehla si zády k Tomovi. Tom jí dal pusu na tvář, "Dobrou noc Amélie."

Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 14. díl

24. září 2011 v 10:00 | Mischa =D
Tom celej den chodil po pokoji nervózně sem a tam a zase tam a sem, ani nemohl jíst, měl strach, i když si to nechtěl přiznat. No, uznejte, kdo by se nebál v domě plným upírů? Po dlouhém váhání vzal do ruky jednu z "proti upířích věciček" a zmáčkl spoušť. Z pušky vystřelili dřevěné hroty a zabořili se do zdi. Tom leknutím pustil zbraň na zem,
"Co je? Co se stalo? Co je to za rány?" přiběhla Amy do jeho pokoje. Tom se na ni podíval bílej jako stěna, "já zkoušel sem a…," zlomil se mu hlas. Amy u něho byla upíří rychlostí, chvilku váhala, ale pak ho obejmula. "Ne, já.."
"Bojíš se, promiň, neměla sem chodit jako upír."
"Ne, já sem to přehnal."
"Ne."

Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 13. díl

23. září 2011 v 10:00 | Mischa =D
"Cokoliv, jenom ho zachraň," podal jí pravou ruku. "Nemyslím si, že je to dobrej nápad dávat mi tvou ruku, ať to udělá Felix."
"Já mu nevěřím. Neznám ho."
"A mě věříš?"
"Jo." Vzala Tomovu ruku, pohladila ho po ní, "zavři oči a mysli na něco hezkýho." Tom udělal, co řekla. Amy vzala jeho ruku a zabořila do ní špičáky. Tom zasyčel bolestí. "Promiň, snažila sem se aby, to nebolelo," podívala se na něho se zakrvácenou pusou, "Bille napij se." Když Bill začal Tomovu ruku držet čím dál pevněji, tak ji Amy odtrhla, věděla, že Bill se mění a nemuselo by to dopadnout dobře. "Už se mění, běž dál, bývají agresivní." Bill začal křičet bolestí. Chytl se za pusu, měl pocit jako by mu do ní někdo bušil kladivem. Pak se zvedl a podíval se na svět upíříma očima.
"Děkuju Amy, díky brácha," a šel k němu, ale Amy mu vešla do cesty. "Ne, teď ne ty se musíš zklidnit." Izzy se utrhla Felixovi, "Bille, odpusť mi to prosím, prosím," dívala se na něho ze zaslzenýma očima. "Pojď, musíš mi všechno vysvětlit, je to neuvěřitelný slyším tolik věcí," Chytl Izzy za ruku a odešli.

Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 12. díl

22. září 2011 v 10:00 | Mischa =D
"O co sem přišel," zasmál se Felix, když přišel do jídelny. Ucítil napětí, podíval se na Amy, která se někam dívala, když si uvědomil, proč se tak vražedně dívá na Izzy zbystřil, "asi o dost co?" Amy se snažila uklidnit Izzy, "klídek, klídek, vím, že nesneseš pohled na krev, ale klid to bude dobrý." Bill se zoufale podíval na Amy, protože si uvědomil co se děje. "Jo klídek," přidal se k ní, "dejchej,klííídek." Na chvilku se uklidnila, ale pak jí zčervenali oči. "Ne, hodná Izzy, hodná," snažil se ji zklidnit Bill znovu," ale bylo pozdě. Přestával se ovládat.
Amy měla naštěstí smysly o něco bystřejší, začala zhluboka dýchat, aby se zklidnila, ale ucítila vůni, která ji připomínala marcipán. Ne, jen to ne. Ucítila totiž Billovu krev. "Amy tvoje oči," divil se Tom. Amy rychle otočila hlavu na stranu, těsně před tím, než se jí prodloužili špičáky. "To nic není, asi mi jen něco padlo do oka."
"No, to teda, moc nevím, mělas ty oči úplně červeny, skoro jako," zarazil se. "Co?"
"Skoro jako, kdyby se ti zabarvili duhovky do červena, je to divný skoro jako…"
"Jako co?"

Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 11. díl

21. září 2011 v 10:00 | Mischa =D
Amy popřála Billovi dobrou noc, ujistila se, že se její sestra pořádně najedla a že Billovi v noci nevysaje veškerou krev z těla a vyšla z Izzyna pokoje. Udělala pár kroků a došla ke dveřím svého pokoje, opatrně zabrala za kliku a otevřela dveře. Když vešla, našla na své posteli spícího Toma. Je tak roztomilej když spinká.
Převlékla se, vzala si krátkou černou košilku. Opatrně Tomovi sundala kšiltovku z hlavy a teplou mikinu, pak se nasoukala pod peřinu vedle něho. Zakryla ho až ke krku, přitulila se k němu, dala mu pusu na tvář, pak si lehla a položila mu ruku kolem pasu.
Ráno se probudila v Tomově objetí, ležela k němu zády, o jeho pravou ruku měla podepřenou hlavu a jeho levá ruka držela její levé prso. Bylo jí víc než jasné, že Tom nespí. "Tomísku," vymanila se pomalu z jeho obětí, "Tomísku, vstávat." "Co? Kolik je?" rozhlédl se Tom kolem sebe, "není nějak brzo?" Amy se rozesmála, "je skoro jedenáct, co bys ještě chtěl," divila se. "Já před dvanáctou nevstávám," odpověděl jí a otočil se na druhý bok. Amy se na něho doslova nalepila, "Tomísku vstávat, nachystám ti snídani, když vstaneš."
"Já bych si dal předkrm."

Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 10. díl

20. září 2011 v 10:00 | Mischa =D
Přijeli, mohlo být tak kolem půl třetí ráno. Tom zaparkoval svoji audinu a čekal až Amy vyštrachá klíče z kabelky. "Ty to schválně zdržuješ co? Víš jak rád bych už se tulil?" No, tak radši budu zdržovat, než abych tě zabila hned za dveřma. "Nějakej nedočkavej ne? A já myslela, že hledáme Billa, o tulení nebyla řeč."
"Ale jo, říkalas, že když se k tobě budu tulit, tak se ti bude hezky usínat, ne?"
"Fakt, nějak si to nepomatuju," zazubila se na Toma, našla správný klíč, odemkla, pustila Toma dovnitř a zavřela za ním dveře.
Tom vešel do haly, "No, ty vole," nevěřil svým očím. "Co je? Stalo se něco," dívala se na něho překvapeně Amy. "Ne, nic, jenom ja… že sem myslel, že když bydlíš jenom se sestrou, tak, že nebudete mít takovej palác," otočil se na udivenou Amy, "já vím, blbá úvaha."

Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 9. díl

19. září 2011 v 10:00 | Mischa =D
O dva měsíce později Jednoho dne když se Amy procházela s Tomem na jejich místečku okolo jezera, nebylo Tomovi zrovna do řeči. "Stalo se něco Tomí," ptala se zvědavě Amy. "Ne, nic, co by se mělo stát?"
"Já nevím, ale příjdeš mi takovej zamyšlenej, skleslej a smutnej. Fakt, ti nic není?" Kdybys věděl jak nerada tě takhle vidím. Já vím, že s tebou něco je a nesnaž se to zatajit svojí upírce. "Vždycky seš taková veselá kopa, ze všeho si děláš srandu, máš úžasnej smysl pro humor a dneska nic. Co se stalo Tomísku můj?" Tom zvedl hlavu, v očích se mu zaleskly slzy.
"Ale je to divný, Bill se už přes týden neukázal doma. Tohle mi na něho nesedí. Muselo se mu něco stát, před něčím se schovává. Mám o něj strach."
"Čumáčku, ale třeba ho jenom něco trápí."
"Ne, to by mi řekl, sme přece dvojčata, vůbec mi to nedává smysl."

Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 8. díl

18. září 2011 v 10:00 | Mischa =D
Vešla do domu, zabouchla za sebou dveře. V tu chvíli u ní byla Izzy takovou rychlostí, že Amy z toho leknutím naskočila. "Tak co jaký to bylo?"
"Myslím, že by jsi mohla Amy nechat chvilku vydechnout, nemyslíš Izzy?" Drž hubu. "Ale no, nemusíš na mě být hned tak surová," bavil se Felix. "Tak nenapínej, jaký to bylo?"
"Mohla bys mě nechat aspoň vyzout?"
"Tak ale dělej!"
"Stačí ti, když ti řeknu, že skvěle líbá?" a pobaveně se podívala na svoji sestru. "Co ty ses s ním líbala?" Amy na ni vykulila oči. "No, já myslela, že to se obyčejně na rande dělá nebo ne?" dělala si ze Izzy srandu. "Ale ona je ještě mladá, ona tokové věci vůbec nezná, musíš ji omluvit Amy," Izzy se neudržela a skočila na Felixe. Cenila zuby jako malé lvíče.
"A to jste se za tu, dobu co jsem tu nebyla, nepozabíjeli jo? Tak to fakt čumím?" začala se Amy smát. "Ne, protože to tu tvoje drahá sestra taky nebyla?"
"Tys nebyla doma?"
"Ne, mám snad domácí vězení nebo co?"
"No, ne, ale že jsem nevěděla, že někam jdeš."
"Když si odcházela, tak jsem to ještě jistě nevěděla, že někam půjdu, víš." Zvedla se z Felixe a postavila se. "A kdes teda byla?"

Dunkelheit, Liebe, Hoffnung | 7. díl

17. září 2011 v 10:00 | Mischa =D
Jeli asi půl hodiny Tomovým Audi. Amy, měla obrovské štěstí, že Tomovi nebylo zrovna nějak do řeči, protože každou chvilku cítila pach jeho krve víc a víc. Sladká čokoláda se linula všude kolem ní, snažila se na to nemyslet ale marně. Radši se dívala z okna.
"Krásná Amelie a jak dál?"
"Co?"
"Jak se jmenuješ celým jménem, krásko, nebo si budu myslet, že se jmenuješ Amélie Krásná."
"Ale nepřeháněj. Hoffmann."
"Hmm, takže krásná Amélie Hoffmann. To nezní špatně," usmál se na ni. "No já nevím, mě na tom nic extra nepřijde, je to úplně obyčejný jméno," zašklebila se. "No to jméno možná, ale ty jsi neobyčejná."
"Tohle říkáš, všem holkám?"
"Skoro."
 
 

Reklama